Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Şampiyon Nursel Özdemir

Erkan Ilik | 20 Ocak 2014 | Eğitim, Genel A- A+

Şampiyon Nursel Özdemir

Seydikemer ilçemizde ilk kez düzenlenen halısaha turnuvası tamamlandı. Turnuvanın final maçında SeydiKemer ilçe kaymakamı Sayın Muammer KÖKTEN, Ak Parti SeydiKemer ilçe belediye başkan aday adayları Mehmet TANIR, Eşref ŞEN, Yakup OTGÖZ, köy muhtarları ve çok sayıda izleyici vardı.

Turnuvada Özel Nursel Özdemir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi şampiyon oldu. Pazar akşamı Türk halı saha tesislerinde önce saat 20:00 da Türk Team-novasis karşılaştı. Maçı Türk team 6-5 alarak turnuvayı 3. tamamladı. Daha sonra final maçına geçildi. Final maçı saat 21.00 de oynandı. Özel nursel Özdemir özel eğitim ve rehabilitasyon futbol takımı Ataryemez takımını 6-1 yenerek şampiyon oldu. 2 kırmızı kartın çıktığı oldukça sert ve çekişmeli geçen maçtan izleyenler oldukça keyifli anlar yaşadılar. Turnuvada Ataryemez takımı ikinci, Türk etam üçüncü ve novasis 4. oldular. Ayrıca en centilmen takım ödülünü ise Türk team aldı. Ayrıca ilk üçe giren tüm takımların oyuncularına madalyaları takıldı. Madalyaları ise ilçe genlik spor müdürü Adem TÜRK taktı.

Turnuvanın şampiyonu olan Özel Nursel Özdemir’e kupasını SeydiKemer ilçe kaymakamı Sayın Muammer KÖKTEN verdi. 2. olan takım olan Ataryemez futbol takımının kupasını ise ak parti belediye başkan aday adayı Eşref ŞEN verdi. Üçüncü olan takımın kupasını ise yine ak parti SeydiKemer belediye başkan aday adayı Mehmet TANIR verdi.

Seydikemer ilçe kaymakamı Muammer KÖKTEN ‘’ ilk kez düzenlenen bu turnuvada şampiyon olan Nursel Özdemir özel eğitim takımını tebrik ederim. Umarım bundan sonra da köy takımları arasında, bahar şenlikleri zamanın da turnuvalar organize ederiz. Gençlerin göstermiş oldukları gayretler takdire değer. Güzel bir organizasyon olmuş’’ dedi.

İlçe gençlik spor müdürü beden eğitimi öğretmeni Adem TÜRK ‘’ ilçemiz için oldukça güzel bir organizasyon oldu. İleri dönemlerde yine ilçemizde bu tür faaliyetler olacaktır. Umarım buralardan iyi sporcular çıkartırız. Buralara kadar gen tüm takımlara ve kaymakamımıza ve izleyicilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Şampiyon olan takımın kaptanı Salih DÜNDAR ‘’ yaklaşık 1,5 aydır devam eden bu turnuvada şampiyon olmanın keyfini yaşıyoruz. Biz buraya kazanmaya gelmiştik. Ve kazandık. Çok güzel maçlar oldu. Turnuvayı organize eden Türk halı saha işletmecisi Veli TÜRK ve ilçe gençlik spor müdürü Adem Türk’e teşekkür ediyorum.’’ Dedi.(FG)

Şampiyon Nursel Özdemir (2)_640x480 Şampiyon Nursel Özdemir (3)_640x480

639 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle