Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Salı pazarında sıkı denetim

admin | 31 Ocak 2012 | Güncel A- A+

Fethiye’nin en büyük pazarlarından olan Salı Pazarı, tüm gün Fethiye Belediyesi Zabıta Ekipleri dışında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Pazar boyunca sıkı denetleniyor.
İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı 6 polis memuru, Fethiye Salı Pazarı’nda gün boyu sıkı denetim yapıyor. Ekimler ikişerli gruplar halinde Salı Pazarı’nda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için işi sıkı tutuyor. Özellikle kapkaç, dolandırıcılık konusunda vatandaşların mağdur olmamaları için sıkı denetim yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, böylelikle huzur, rahatlık içerisinde caydırıcılık özelliği de taşıyor.
Fethiye Salı Pazarı’nda gün boyu görevli polis ekipleri sürekli seyir halinde pazarcı esnaflarıyla işbirliğinde sürekli her pazarcı esnafı ile bire bir görüşmeler yapıp, herhangi bir olumsuz duruma mahal vermemek için işi sıkı tutuyor. Fethiye Belediyesi Zabıta ekipleri ve Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar Odası görevlileri, Salı Pazarı’nda adeta kuş uçurtmuyorlar. Bu uygulama sayesinde Salı Pazarı’nda herhangi bir olumsuz durum yaşanmıyor. Özellikle bu hafta kayda değer olumsuz bir durum yaşanmaması, uygulamanın başarısını gösteriyor.
Fethiye Salı Pazarı esnafları, bu denetimlerden ve uygulamadan memnun olduklarını belirtirlerken; uygulama sayesinde hiçbir olumsuz durum yaşanmadığını söylediler.

397 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,7665
EURO 9,3121
BIST 10,3712
ALTIN 442,35

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle