Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı’ya Karaçulha’da Coşkulu Karşılama

Erkan Ilik | 03 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Karaçulha’daki seçim bürosunda vatandaşlarla buluştu. Seçim bürosunun yanındaki meydanı dolduran Karaçulha halkına seslenen ve Karaçulha’nın tüm sıkıntılarını teker teker sunumlar eşliğinde vatandaşlarla paylaşan Saatcı, “Biz dersimize iyi çalıştık. ‘Büyükşehir yapacak, İktidar yapacak’ demiyoruz. Ben diyorum ki, Karaçulha’da 100 km yol var. 30 km’si açılmış. 70’i açılmamış. Açılmayan yolları halkımıza sorarak, vatandaşlarımızın rızasını alarak açacağız.”dedi.

“Partiye değil, adama oy verilir”
Yoğun katılımın olduğu mitingde Başkan Saatcı’yı Karaçulha halkı coşkuyla karşıladı. Seçim bürosunun hemen yanında bulunan alanı dolduran Karaçulhalılar,  Saatcı’ya sevgi selinde bulundu. Bölge halkına seslenen Saatcı, “Büyükerşen var, Eskişehir Belediye Başkanı. Büyükerşen’in partisi DSP 2009 yılında 0,2 oy aldı. Ama Büyükerşen %70 oy aldı. Belediye Başkanlığı’nda partiye değil, adama oy verilir” dedi.

“Biz dersimize iyi çalıştık”

Karaçulha’nın sorunlarını ve yapacak olduğu projeleri katılımcılar ile paylaşan Başkan Saatcı, “Karaçulha’da toplam 100 km yol var. Biz dersimize çalıştık. ‘Büyükşehir yapacak, İktidar yapacak’ demiyoruz. Büyükşehir ne yapacak? İktidar ne yapacak? Bilmiyor. Ben diyorum ki, Karaçulha’da 100 km yol var. 30 km’si açılmış. 70’i açılmamış. Biz açacağız diyoruz. Ama şöyle. Yolun içerisinde sera varsa ve içinde malzeme varsa ben hemen oradan yol mu açacağım. Oradaki vatandaşın rızasını alacağım. Çünkü ağlayanın malı, gülene yaramaz. Ben oradaki vatandaşlara sormadan yol mu açacağım. Her şeyi 15 yıldır Fethiye’de yaptığımız gibi halkımıza sorarak yapacağız” şeklinde konuştu. Bölgesel Kanalizasyon Projesinin de hazır olduğunu söyleyen Saatcı, bununla ilgili çalışmaları bitirdiklerini, alt yapının zorunluluk olduğunun altını çizdi.(FG)

saatcı karaçulha miting (2)_640x427 saatcı karaçulha miting (5)_640x427 saatcı karaçulha miting (6)_640x427 saatcı karaçulha miting (9)_640x427 saatcı karaçulha miting (10)_640x427 saatcı karaçulha miting (13)_640x427 saatcı karaçulha miting (14)_640x427

 

517 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle