Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu

Erkan Ilik | 23 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu

Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Tuzla Mahallesi’ndeki açık hava toplantısında coşkuyla karşılandı. Yoğun katılımın olduğu toplantıda Başkan Saatcı, bölgede yaptığı hizmetleri ve Fethiye için projelerini anlattı. Tuzla sakinlerine seslenen Saatcı, “Gecenin bu saatinde, havada soğuk burada işiniz ne sizin… Bu ne biliyor musunuz? Bu bazılarının yakalayamadığı ve bilemediği bu işte… Bu kalpten kalbe oluyor. Bu parayla, pulla, döner yedirmeyle, sanatçı çıkarmayla olmuyor! Bu halkın gönlüne girersen oluyor” dedi. Çatalarık’ta yaptığı toplantının ardından Tuzla Mahallesi’ne geçen Saatcı projelerini bu bölgede de anlattı. Yoğun katılımın olduğu toplantıda Tuzla sakinlerinin Saatcı’ya olan ilgi ve samimiyeti dikkatlerden kaçmazken, Saatcı birçok konu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Biz Allah için seviyoruz birbirimizi”

Tuzla Mahallesi sakinlerine seslenen Saatcı, “Gecenin bu saatinde, havada soğuk burada işiniz ne sizin… Bu ne biliyor musunuz? Bu bazılarının yakalayamadığı ve bilemediği bu işte… Bunun adı yok! Bu kalpten kalbe oluyor. Bu parayla, pulla, döner yedirmeyle, sanatçı çıkarmayla olmuyor! Bu halkın gönlüne girersen oluyor. Başka türlü olmuyor. Bu gönül işi. Allah için seviyoruz birbirimizi. Yoksa bu saatte birbirimizi böyle karşılamayız.  Benim size iki tane davetim var. Bir tanesi 28 Mart 2014 Cuma, Beşkaza Meydanı’nda saat: 14.00 da bir miting yapacağız.  ‘Beşkazalılar, Beşkaza’da buluşuyor’ adında orada bir araya geleceğiz. İkinci davetim ise 30 Mart akşamı Beşkaza Meydanı’nda zaferimizi kutlamak üzere hepinize meydana davet ediyorum. Saygılar sunuyorum” dedi.(FG)

Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (1)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (2)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (3)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (4)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (5)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (6)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (7)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (8)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (9)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (10)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (11)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (12)_640x427 Saatcı’nın Tuzla toplantısına yoğun katılım oldu (13)_640x427

495 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle