Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı’dan Yazılı ve Görsel Basına Ziyaret

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yaklaşan Yerel seçimler öncesinde çalışmalarını köy ve beldelerde sürdüren Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Fethiye merkezdeki çalışmalarını da ilçede faaliyet gösteren yerel gazete ve televizyonlar ile ulusal basın temsilcilerine ziyaret gerçekleştirerek başladı.

Fethiye merkezde seçim çalışmalarına ilçede faaliyet gösteren gazete, televizyon ve ulusal basın temsilcilerine ziyaret ederek başlayan Saatcı, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye İlçe Temsilcisi Erkan İlik, Fethiye Gazetesi, Kemer Gazetesi, Haber Likya, 21. Yüzyıl, Ege Gazetesi, Gözde Yaşam Dergisi, Cihan Haber Ajansı, Zaman Gazetesi Fethiye Temsilciliği, Anadolu Ajansı, Batı Akdeniz gazetesi, Beşkaza Gazetesi, Dost Gazetesi, Fethiye Aktüel Dergisi, Land Of Light gazetesi, Kanal F, İHA Fethiye Temsilciliği, Gazete Beyaz, Sun Express gazetesi, Fethiye Pusula internet sitesi ve Fethiye Aktüel sitesine ziyaretlerde bulundu. Tüm basın mensubu arkadaşları çalışma arkadaşları olarak gördüğünü söyleyen Fethiye Belediye Başkanı ve DP Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, “Seçim ortamına girdik. Ancak biz şehir merkezinde çalışmalarımıza başlamadık. Artık yavaş yavaş şehir merkezine giriyoruz. Şehir merkezinde ilk ziyaretimizi basın mensubu arkadaşlara yapalım dedik. Basını biz 15 yıldır ifade ettiğimiz gibi çalışma arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Birde basın mensubu arkadaşlar Fethiye Belediyesi ile vatandaşlarımız arasında bir köprü. Yaptıklarımızı basın olmasa, duyurma şansımız yok. Her ne kadar Türkiye genelinde basın maalesef siyah ve beyaz diye ikiye bölündü. Fethiye’de ise tarafsız basın ilkesine uyma kuralı devam ediyor. Fethiye’de Allah var, tarafsız habercilik yapılıyor. Bu anlamda ilk ziyaretimizi basına gerçekleştirelim dedik” ifadelerini kullandı. (FG)

 

basına ziyaret (3)_640x427 basına ziyaret (4)_640x427 basına ziyaret (7)_640x427 basına ziyaret (9)_640x427 basına ziyaret (12)_640x427 basına ziyaret (15)_640x427

340 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle