Hoşgeldiniz  

Saatcı’dan, Fem Dershanesine Ziyaret

admin | 11 Ağustos 2011 | Güncel A- A+

       Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fem Dershanesi Müdürü Murat Torun’a ziyarette bulundu. İzmir’in Karşıyaka İlçesinden Fethiye’ye atanan Murat Torun, Başkan Saatcı’nın samimiyeti ve sıcaklığından dolayı Fethiye’yi kendi evindeymiş gibi hissettiğini söyledi.

     Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Eğitim camiası olarak ama Fem dershaneleri ama Şehit Fethi Bey İlköğretim Okulu diğer faaliyetlerde de ilçemize çok katkı sağlayan kurumlar… Başarıları da kamuoyu tarafından bilinen takdir edilen dershane ve eğitim kurumudur. Buradaki nöbet değişiminin ardından Murat kardeşim, bana bir ziyarette bulunmuştu. Bizde bir iade-i ziyaret yapalım dedik. Bize hiç uzak olmayan kardeşlerimiz zaten. Başarıları ile övünç duyuyoruz. Bizim geleceğimizi inşa ediyorlar. Devraldığı nöbette Murat kardeşimin, çok başarılı olacağından eminim. Kendisine tekrar Fethiye’ye hoş geldin diyerek, başarılar diliyorum” dedi.

    Fem Dershanesi Müdürü Murat Torun ise, “Başkanımın sıcak ilgisinden dolayı ilk önce teşekkür ediyorum. Fethiye’ye alışmak zor olmadı bu bir ay içerisinde, Başkanım sağ olsun bize ilçeyi alıştırdı. Artık bizlerde Fethiyeli olduk sayılıyoruz. Bizler makamında başkanımızı ziyaret ettiğimizde kendi evimizde hissettik sağ olsun. Biz başkanımız diyoruz ancak ondan öte ağabeyimiz olarak yakınlık hissediyoruz. Tabi bizden önceki arkadaşlarımız kurumu başarı olarak bir yerlere taşımışlar. Tabi burada da büyüklerimizin, başkanımızın da katkıları var. Bundan sonrada koordinasyona devam edeceğiz. Kurum olarak daha iyi yerlerde devam etmek için uğraşacağız” dedi.

319 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,3691
EURO 8,9608
BIST 10,1307
ALTIN 442,01

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle