Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Saatcı’dan Çamköyspor’a Ziyaret

Erkan Ilik | 21 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Saatcı’dan Çamköyspor’a Ziyaret

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Çamköy Spor Kulübü tesislerine ziyarette bulundu. Kulüp idarecileri, teknik heyet ve sporcularla sohbet eden Saatcı, tesisin eksikleri hakkında bilgiler aldı. Beldelerde bulunan spor kulüplerinin koşullarını iyileştirmek için çalışacaklarını ifade eden Saatcı, “Hepsinin koşullarını iyileştirmek için elimizden geleni yapacağız. Ancak biz vaat vermiyoruz. Bizim yaptıklarımız meydandadır. Fethiyespor için yaptıklarımız meydandadır” dedi. Saatcı’ya Çamköyspor atkısı da hediye edildi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın Çamköy Spor Kulübü’ne yaptığı ziyarete Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur da katıldı. Çamköy Spor Tesisi ve sporcuların teknik eksikleriyle ilgili bire bir müşahede de bulunan Başkan Saatcı, yetkililerden de bilgiler aldı. Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan Saatcı, “Kulüp Başkanımız ve Alim kardeşim Çamköyspor’un antrenman sahasıyla ilgili ‘Buraya bakalım’ dediler. Çocuklarımız burada antrenman yapıyor. Fethiyespor’daki çocuklarımızda burada. Ben bu anlamda misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ufak tefek eksikler var. Spora bakışımız belli. Biz geldiğimiz zaman Fethiyespor’un oynadığı saha bundan çok daha kötüydü. Bunlar bizim için problem değil. Fethiye’de yapılanların burada yapılmaması için bir neden yok. Karaçulha’mız, Çamköy’ümüz hepsi bizim. Hiçbirisinin hakkını yemeden buralarla ilgili çaba sarf edeceğiz. Arkadaşlarımızın taleplerini değerlendireceğiz. Çamköyspor’a da başarılar diliyorum.

“Beldelerimiz Ve Köylerimiz Kendilerine Özgü Yaşamlarını Korumak İçin Çaba Sarf Edeceğiz”

Beldelerin mahalle olmasıyla birlikte kendine özgü yaşamlarının devam etmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini de ifade eden Saatcı, “Şunu da çok net ifade edeyim. Bu beldelerimiz mahalle oldu diye, Çamköy’ü, Karaçulha’yı, Üzümlü’yü, Göcek’i, Çiftlik’i, Ölüdeniz’i özel kimliklerinden hiçbir zaman ayırmayacağız. Bu beldelerimiz yasa gereği mahalle olacaklar ama kendilerini muhafaza edecekler. Biz beldelerimiz ve köylerimizdeki vatandaşların kendine özgü yaşamaları için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Çamköyspor, Günlükbaşıspor, Üzümlüspor, Kemer Doğan Spor, Ölüdenizspor bizim bir parçamız. Hepsinin koşullarını iyileştirmek için elimizden geleni yapacağız. Ancak biz vaat vermiyoruz. Bizim yaptıklarımız meydandadır. Fethiyespor için yaptıklarımız meydandadır. Bizde spor deyince akan sular duruyor.  Sadece futbol değil, Belediyespor’umuzdaki 13 spor dalını bu bölgelerimizdeki çocuklarımıza sunacağız” dedi.(FG)

 

397 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7718
EURO 10,3176
BIST 12,0812
ALTIN 493,38

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle