Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı, ”Şimdi mahcup olmama sırası bizde!”

Erkan Ilik | 01 Mayıs 2014 | Güncel A- A+

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, 30 Mart seçimlerinde 4.kez aday olduğu Belediye Başkanlığında kırılması güç bir zafer elde eden Başkan Behçet Saatcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu. Samimi bir ziyaret gerçekleştiren Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Başkan Saatcı’nın 4 dönem üst üste Belediye Başkanlığını kazanarak Fethiye’de bir ilki başardığını belirterek, Fethiyelilerin hem oyunu, hem de gönlünü aldığını dile getirdi.

30 Mart yerel seçimlerine 4. kez aday olarak büyük bir zafer ile Belediye Başkanlığını kazanan Başkan Saatcı’yı, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri makamında ziyaret etti. Samimi geçen ziyarette Soydemir, Saatcı ile birlikte bundan sonra ki beş yılda, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirdi. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir yaptığı değerlendirmede, “Fethiye Belediye Başkanımızı Esnaf Odası Yönetim Kurulu olarak ziyaret ediyoruz. Biliyorsunuz ki insanların parasını alırsınız, evini, bahçesini de alırsınız ama insanların gönlünü almak çok zordur. Sayın Başkanımız insanların gönlünü alarak tekrar güven aldı. Fethiye’de bir ilki gerçekleştirdi. 4 dönem üst üste Belediye Başkanı oldu. Bizde kendilerine hayırlı olsun diliyoruz. Bundan sonra ki inşallah hizmetlerinde devam edecektir. Bizde Sayın Başkanımızın yanında olduğumuzu ve bundan sonra da yapacak olduğu çalışmalarında destek vereceğimizi belirtiyoruz” ifadelerini kullandı.

Saatcı, 30 Mart sürecinin sadece bir seçim olduğunu ve önemli olanın bundan sonra da hizmete devam etmek olduğunu söyledi. Başkan Saatcı, “Esnaf Odası Başkanımız Mehmet Kardeşim ve Yönetim Kurulu kardeşlerimin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onlara inşallah layık oluruz. Tabi bu bir seçimdi geldi, geçti. Önemli olan hizmete devam etmektir. Zaten hizmete devam etmeyecek olsak Saygıdeğer Fethiyeliler tercihlerini bizden yana kullanmazlardı. Tekrar bizi başkan seçtiler. Şimdi mahcup olmama sırası bizde. Hep beraber, resmi kurumlar, sivil toplum örgütleriyle birlikte inanıyorum ki Fethiye’de ki esnaf arkadaşlarımızın hayat standartlarını yükseltebilmek için, onları ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yine belediye ve Esnaf Odası iş birliğinde çalışmaya gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Saatcı aynı zamanda Fethiyelilerin kandilini de kutladı. Başkan Behçet Saatcı, “Bugün üç ayların birinci günü. Yani Recep’in biri. Bu vesileyle Saygıdeğer Fethiyelilerin Recep Ayı’nı tebrik ediyorum. Üç ayların hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yarın da kandil olması dolayısıyla kandillerini cani gönülden tebrik ediyorum. İnşallah bu güzel mübarek üç aylar ve kandil ülkemizde birliğin beraberliğin ve kardeşliğin pekişmesine neden olur” ifadelerini kullandı.(FG)

Saatcı, ”Şimdi mahcup olmama sırası bizde!” (1)_640x427 Saatcı, ”Şimdi mahcup olmama sırası bizde!” (2)_640x427

336 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle