Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi.

Erkan Ilik | 21 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, sanayi sitesi esnaflarını ziyaret etti. Tüm esnafları teker teker gezen Saatcı,  “Sanayinin buradan taşınması ve yeni bir sanayi sitesinin yapılmasıyla ilgili ciddi bir talep var. Bu da herhalde bu dönemin olmazsa, olmaz işlerinden bir tanesi olacak” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı ve DP Adayı Behçet Saatcı’nın ziyaretlerine bazı meclis üyesi adayları da katıldı. Esnafların taleplerini de dinleyen Saatcı, kendisini takip eden gazetecilere açıklama yaparak, sanayi gezisindeki düşüncelerini paylaştı. Başkan Saatcı, “Gördüğüm bir şeyi Saygıdeğer Fethiyeliler ile paylaşmak istiyorum. Sanayi de ekonomik bir döngü var. Her ne kadar, ‘Tahsilatlarda biraz sıkıntı çekiyoruz’ deseler de, Allah var her dükkanda elini sıktığımız her arkadaşımızın yüzü gülüyor. Bizi en fazla memnun edende Sanayi’nin bu tarafı oldu. Sanayinin buradan taşınması ve yeni bir sanayi sitesinin yapılmasıyla ilgili ciddi bir talep var. Bu da herhalde bu dönemin olmazsa, olmaz işlerinden bir tanesi olacak. Onun dışında sanayiyi çok iyi buldum. Çokta keyif aldım” dedi.(FG)

Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi (1)_640x427 Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi (2)_640x427 Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi (3)_640x427 Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi (5)_640x427 Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi (6)_640x391 Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi (7)_640x427 Saatcı, Sanayi sitesi esnaflarını gezdi (8)_640x427

395 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle