Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı, Malatyalılar Derneği’ne Ziyarette Bulundu

Erkan Ilik | 23 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Saatcı, Malatyalılar Derneği’ne Ziyarette Bulundu

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Malatyalılar Derneği ile bir araya geldi. Başkan Saatcı’ya yapılan davet üzerine yapılan ziyaret samimi ortamda geçti.

Samimi ortamda geçen ziyarette Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, katılımcılara seslendi. Bölgenin birçok eksiğini katılımcılar ile paylaşan Başkan Saatcı, “Her ne kadar 15 yıl belediye başkanlığı görevinde bulunsak da, Saygıdeğer Fethiyeliler ile aramızda adı konmamış bir gönül anlaşması var. Şimdi yeni bir Fethiye var. 3 – 4 tane de adayımız var. Şimdi sizlerde onlara göre değerlendireceksiniz. Ancak biz bir konuda eminiz. Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz. Takriben şuradan 1 km ötede yapılan hizmetleri görüyorsunuz. Kişinin aynası işse, iş orada… Biz yaptığımız işi anlatıyoruz, diğer arkadaşlarımızda size vaat ettiklerini anlatıyor. Bunun arasında kimi tercih edecekseniz, sizin iradeniz karşısında boynumuz bükük. Biz iki şeyin önünde eğiliriz. Bir namaz kılarken Allah’a, diğeri ise kendilerine hizmetkârlık yapmaktan gurur duyduğumuz halkımızın önünde eğiliriz. Onun dışında da kimseye eğilmeyiz. Makamla, mevkii ile bizim işimiz olmaz. 15 yıl belediye başkanlığı Allah’a şükür yaptık. Allah nasip eder, sizlerde uygun görürseniz, bir beş yıl daha sizlere hizmetkârlık yaparız” dedi. Saatcı’nın konuşmasından sonra toplantıya katılan katılımcılar, Saatcı’ya sorular sordu. Toplantı sonrası tüm katılımcılar Saatcı’ya sarılarak, seçim yarışında başarılar diledi.(FG)

malatyalılar ziyaret (3)_1024x683 malatyalılar ziyaret (4)_1024x683 malatyalılar ziyaret (6)_1024x683 malatyalılar ziyaret (10)_1024x683 malatyalılar ziyaret (12)_1024x683 malatyalılar ziyaret (14)_1024x683

 

 

363 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle