Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Saatcı, ‘Kışla’ya, Okula Ve Cami’ye Siyaset Sokmam!

Erkan Ilik | 22 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

Yunus Nadi İlköğretim Okulunun okul aile birliği üyeleri, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. Okul önünde yer alan oyun alanlarının çizilmesi ve daha önce okula yapılan desteklerden dolayı Saatcı’ya teşekkür eden okul aile birliği üyeleri, Saatcı’yı kısa bir süre içerisinde okula beklediklerini ifade ettiler. Seçim startını vermeden bir ziyaret gerçekleştirebileceğini söyleyen Saatcı ise, “Kışla’ya, Okula ve Cami’ye hiçbir zaman siyasi bir ziyaretim olmadı. Biz siyasi çalışmalara başlamadan okulumuzu ziyaret edelim. Bizim için bu bir prensip” ifadelerini kullandı.

Yunus Nadi İlköğretim Okulu okul aile birliği üyeleri Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya, okula verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Samimi ortamda geçen ziyarette konuşan okul aile birliği üyesi Melek Girgin, oyun alanlarının çizilmesinden dolayı öğrencilerin çok memnun olduğunu ifade ederek, “Okulda oyun alanları çizildi. Öğrencilerimiz, ‘Dünyanın en güzeli okulu’ tabir ediyorlar. Bunda başkanımızın emeğiniz çok. Çocuk sevindirmek kadar büyük bir sevap yok. Artık çocuklarımız için okulumuz dünyanın en güzeli okulu. Başkanımızı okulumuza davet ediyoruz” dedi.

“Eğitime bakış açımız belli”

Göreve geldikleri günden bu yana eğitime bakış açılarının belli olduğunu ifade eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Biz bu işlerden keyif alıyoruz. Fen Lisemizi hizmete açtık. Şimdi Fethiye İşletme Fakültesi’nin bloklarını yapacağız. Buralardan çocuklarımız yetişiyor. Biz Kışla’ya, Okula ve Cami’ye siyaset karıştırılmaması taraftarıyız.  Biz üç dönemdir seçim çalışmaları başlandığından itibaren okullara, Askeriye ’ye, Müftülüğe ziyaret gerçekleştirmedik. Bizim için bu bir prensip. Biz daha seçim çalışmalarına başlamadık. Çocuklarımızın yanına siyasi çalışmalar başlamadan gelirim” ifadelerini kullandı.(FG)

 

286 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2227
EURO 10,7081
BIST 12,7035
ALTIN 524,38

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle