Hoşgeldiniz  

Saatcı, “Hiçbir Zaman Kavgacı Olmadık”

admin | 21 Eylül 2011 | Güncel A- A+

AKP Muğla Milletvekili Ali Boğa ve beraberinde AKP İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı makamında ziyaret etti. Ali Boğa’nın milletvekilliği sonrası “kucaklayıcı” tavırlarıyla “özlenen tabloyu” gösterdiğini söyleyen Başkan Saatcı, “Ali Ağabeyimiz milletvekilliğin hakkını vermiştir. Bu yüzden Fethiyeli bir vekil her zaman istiyorduk. Biz hiçbir zaman kavga isteyen veya çıkaran hiç olmadık. Ama bazı geçmişe dönük belgeler var. Onları Ali Ağabey ile paylaşacağım” dedi.

AKP ve CHP’li vekiller ile geçtiğimiz haftalarda bir araya gelerek, siyaset üstü bir davranış sergileyen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya, AKP Muğla Milletvekili Ali Boğa ve beraberinde İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ziyarette bulundu.  AKP Muğla Milletvekili Ali Boğa ziyarette yaptığı açıklamada, “Biz bu ilin Milletvekilimiz, başkanımızda ilçenin seçmiş olduğu yasal olarak 2,5 yıl görevi olan bir belediye başkanımızdır. Fethiye için bir şeyler yapılacaksa beraber yapılacak. Biz her buluşmamızda söylüyoruz. Önemli olan Fethiye ise gerisi teferruattır. Ankara’ya dönüş zamanımız yaklaşıyor. Biz biliyorsunuz Muğla’nın her köşesini gezdik. Bizde İlçe başkanımızla beraber Belediye ile ilgili çalışmalarımızı paylaşacağız. Bizim Meclis Başkanımız çok güzel bir mesaj verdi. Elin sıkılabilmesi için elin yumruk değil açık olması lazımdır. Eller açık olacak. Tablodan her şey belli zaten…” dedi.

SAATCI, “HALA AYNI EL YAZILARIYLA DİLEKÇELER GELİYOR”

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, hiçbir zaman kavgadan yana olmadıklarının altını çizerek, elimizdeki olan belgeleri Ali Boğa’ya vereceğini belirtti. Saatcı, “Bu bizim özlediğimiz tablo… Ben 12 Haziran seçimlerinin öncesinde de birkaç yerde de dile getirdim. “Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak diye umut ediyoruz” demiştim. Allah var Ali Ağabey, hepimizi kucaklayıcı kişiliği ile gerçekten mazbatasını aldığı günden bu yana Milletvekilliğin hakkının nasıl verildiğini biliyoruz. Kendisine hem bu başarısından dolayı hem de bizleri kucaklayıcı tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum. İşte bu yüzden Fethiyeli bir Milletvekilinin olmasını istiyorduk. Fethiyeli bir kardeşimiz ile yola çıkalım istiyorduk. Bu anlamda Ali Ağabey hepimizi kucaklıyor. Teşekkür ediyorum. Biz bu gidişattan ziyadesi ile memnunuz. Biz kavga isteyen veya kavga çıkaran hiç olmadık. Benim dünle işim yok. Ben 10 Haziran’ı konuşmak istemiyorum. Geriye dönmek istemiyorum. Ancak bazı şeyler var Ali Ağabeyime vereceğim. Bazı belgeler var. Bunun değerlendirmesini kendisi yapar. Bunların içerisinde Fethiye’mizle ilgili bekleyen projeler var. Hem de son zamanlarda yine başlayan daha önceki aynı el yazıları ile karakterleri uyuşan, kimden çıktığının da ispatının belli olduğu bazı yazılar ve dilekçeler var. Onları kendisine takdim edeceğim. Ben inanıyorum ki son 2 – 3 yıldır olan kavganın nedenlerini Ali Ağabey bunları okuyunca anlayacaktır” dedi.

198 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4221
EURO 8,9913
BIST 10,1666
ALTIN 438,36

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle