Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Saatcı; “Hedefimiz Paspatur Esnafının Yüzünün Gülmesidir”

Erkan Ilik | 04 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Saatcı; “Hedefimiz Paspatur Esnafının Yüzünün Gülmesidir”

Fethiye Paspatur Çarşısı Güzelleştirme Derneği Başkanı Levent Yılmaz ve beraberinde dernek yönetim üyeleri ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Saatcı, hedefinin en eski yerleşim yeri olan bölgede ki esnaf arkadaşların yüzlerinin gülmesi olduğunu belirtti.

Fethiye Paspatur Çarşısı Güzelleştirme Derneği Başkanı Levent Yılmaz ve beraberinde dernek yönetim üyeleri ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.  Dernek Başkanı Levent Yılmaz,  Paspatur esnafları adına 4 dönem Fethiye Belediye Başkan Adaylığının hayırlı olması hem de Paspatur Çarşısı ile ilgili neler yapılabileceğini görüşmeye geldiklerini dile getirdi. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise sözlerinde, “Dernek başkanı ve gelen üyelerimize nezaketlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tabi dernek kurulduğundan beri Paspatur Çarşımızı ki ben bundan 20 veya 25 yıl önceki Fethiye’nin turizm merkezi olan Paspatur Çarşımızı nasıl o hale getiririz diye kafa yormaya çalışıyoruz. Burada hedefimiz en eski yerleşim yeri olan ve depremden sonra miras olarak kalan o bölgenin ekonomik anlamda canlanması kalkınması ve oradaki esnaf arkadaşlarımızın yüzlerinin gülmesidir. Ancak imar ve şehircilik müdürlüğümüzün gerçekten bununla ilgili çok özel bir şirketle belli bir çalışma yaptı. Bu çalışmaları da 7 Şubat Cuma günü Dernek Başkanımız ve yönetimi ile birlikte proje çalışmalarını paylaşacağız. O çalışmanın sonrasında inanıyorum ki temenni ettiğim noktalara Paspatur Çarşısının gelmemesi için hiçbir neden yok. Arkadaşlarımıza ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onların şahsında bütün Paspatur esnaflarına saygı ve selamlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

DSC_6298_640x427 DSC_6347_640x427 DSC_6358_640x427 DSC_6371_640x427 DSC_6382_640x427

412 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5353
EURO 10,1239
BIST 11,9147
ALTIN 495,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle