Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Saatcı Göcek halkıyla buluştu.

Erkan Ilik | 30 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Saatcı Göcek halkıyla buluştu.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, halkın büyük desteğini almaya devam ediyor. Göcek halkının talebiyle bölgeye davet edilen Başkan Saatcı, önemli değerlendirmelerde bulundu. Göcek sakinlerine seslenen Saatcı, “Şimdi herkes benim gibi sizlere vaatler verecek. Önemli olan verilen sözler ya da ağızdan çıkan vaatler değildir. Söyleyen kişinin icraatlarıdır…” dedi. Hiçbir zaman parti rozetini takmadığını da ifade eden Saatcı, “İlk önce ben size, kesinlikle 15 yıldır Fethiye’de yaptığım gibi, partizansız bir yönetim vaat ediyorum. Şimdiye kadar parti rozeti takmış bir adam değilim. Şimdi de şartların bizi getirmiş olduğu Demokrat Parti’de de benim rozetim yok. Ben Fethiye sevdalısı bir kardeşinizim. Bizim kavgamızda budur” ifadelerini kullandı.

Saatcı’nın Mahallelerdeki Projeleri Hazır!

Göcek halkının yoğun isteği ile bölgeye davet edilen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bölge sakinleriyle bir araya geldi. Göcek halkı ile Saatcı arasında sohbet havasında geçen toplantı da konuşma gerçekleştiren Saatcı, bölge sorunlarına hakim olduğunu bir kez daha gösterdi. Bölgenin sıkıntılarını vatandaşlarla paylaşan Saatcı, “Yeni uygulamaya sokulan Büyükşehir yasasında birden başarı yakalamak mümkün değil. O zaman ne yapacağız? Bu geçiş dönemini biz tecrübeli ve birikimli bir ekiple atlatamazsak, inanın suyunuz aksın, çöpünüz toplansın, öpün başınıza koyun. Biz bulunmaz Hint kumaşı değiliz. Ancak 15 yıldır da bir ekibiz. Fethiye’de de bir şeyler yapmaya çalıştık.  Bir birikimimiz, bir tecrübemiz var. Birde biz dersimize iyi çalıştık. Göcek deyince işe nereden başlayacağız, İnlice deyince nerden başlayacağız, Gökçeovacık deyince nereden başlayacağız. Buranın sorunlarının öncelikleri nelerdir? Bunlarla ilgili çalışmalarımızı yaptık. Dersimize çalıştık. Ancak bizim elimizde sihirli değnek yok. Hemen bir yeri değiştirme şansımız yok” ifadelerini kullandı.

“Parti Rozeti Takmadım”

15 yıldır Fethiye’de olduğu gibi partizansız bir yönetim yapacağını da dile getiren Başkan Saatcı, “Şimdi herkes benim gibi sizlere vaatler verecek. Önemli olan verilen sözler ya da ağızdan çıkan vaatler değildir. İcraatlarıdır! İnsanın iş hayatına, aile hayatına, başarılarına iyi bir şekilde bakacaksınız. En önemlisi de yaptığı hizmetlere bakacaksınız. Göcek halkı olarak siz diyeceksiniz ki, ‘Başkan bizlere ne vaat ediyorsun?’ İlk önce ben size, kesinlikle 15 yıldır yaptığım gibi, partizansız bir yönetim vaat ediyorum. Şimdiye kadar Fethiye’de yaptıklarımızın bu bölgede devamını vaat ediyorum. Hep beraber Göcek’imizi çok daha keyifli bir noktaya getirmeyi vaat ediyorum. Şimdiye kadar parti rozeti takmış bir adam değilim. Şimdi de şartların bizi getirmiş olduğu Demokrat Parti’de de benim rozetim yok. Ben Fethiye sevdalısı bir kardeşinizim. Bizim kavgamızda budur” şeklinde konuştu.(FG)

Saatcı göcek halkıyla (1)_640x480 Saatcı göcek halkıyla (2)_640x480

404 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7660
EURO 10,3245
BIST 12,0573
ALTIN 493,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle