Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Saatcı geleneği devam ediyor

admin | 13 Şubat 2012 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, ilçemizdeki kurumlara yeni atanan başkan ve müdürlerine “hoş geldiniz” ziyareti geleneğine devam ediyor. Başkan Saatcı ve beraberinde yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur bu kapsamda Ekol Dershanesi Müdürü Ferhat Yellice, 5. Noter Sorumlusu Ayhan Uğur ve Garanti Bankası Müdürü Yakup Kuş’a ziyarette bulundu. Ekol Dershanesi ziyaretinde Gazeteci – Yazar Erdal Orhan, Fethiye’deki tüm okullarda Başkan Saatcı’nın imzası olduğunu ve Belediyespor’un üstün başarılar kazandığını söyledi ve ekledi; “Belediyespor’un maddi durumu iyi olmayan öğrencilerine burs verebiliriz”

Başkan Saatcı ve Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur’un ziyaretleri Ekol Dershanesi ile başladı. İlçemizde önemli projelere imza atan ve hayata geçiren dershane Müdür Ferhat Yellice’nin ziyareti sonrası iade-i ziyarette bulunan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı burada kapıda karşılandı. Ziyarette konuşan Başkan Saatcı, “Kendisine iade-i ziyaret yapıyor olmanın dışında bu eğitim yuvasını dershane dışında gördüğümden dolayı ziyaret etme ihtiyacı hissettim. Bize geldikleri zaman ama Ferhat kardeşim ama Erdal Ağabey’nin anlattıklarından etkilenmemek mümkün değildi. Çünkü burası sadece para kazanmayı amaç edilmeyen ve gerçekten eğitime ihtiyacı olan ekonomik anlamda güçlükler çeken insanlara da kucak açan ve onlara da kurs konusunda eğitimsel destek veren bir kuruluş olduğu için çok dikkatimizi çekmişti. Bu duygu ve düşüncelerini hayata geçirdiklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çünkü herkes Türkiye’de konuşurda, bunu hayata geçirme konusunu gerçekten zor oluyor. Bu anlamda kendilerini kutluyorum. İnşallah bu camia içerisine girip kurs alan çocuklarımız iyi yerlere gelir” dedi.

Ekol Dershanesi Müdürü Ferhat Yellice ise, “ Burada maddi durumu olmayan dershane eğitimini gerektiren öğrencilerimizin ücretsiz şekilde eğitim almalarını sağlıyoruz. Fethiye’de eğitime gönül vermiş başta Sayın Belediye Başkanımız Behçet Saatcı olmak üzere birçok eğitim gönüllülerinin desteği ile bu seviyeye geldik. Amacımız bunu sürekli hale getirmektir” dedi.

Erdal Orhan, “Fethiye’nin her okulunda Saatcı’nın imzası var”

Fethiye’nin önemli gazeteci – yazarı Erdal Orhan’da, “Fethiye Belediyespor’un öğrencileri bilindiği üzere dünyanın her yerinde üç büyükler ( Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe) ile beraber her yerde üstün başarılar elde ediyorlar. Bugün gündemde Fethiyespor’un bankasya’ya çıkması var ama asıl gizli kahramanlar tüm Belediyespor teknik heyet ve sporcularıdır. Fethiye’nin her okulunda Saatcı’nın imzası var. Bizde bu başarılara destek olarak tüm maddi durumu iyi olmayan Belediyespor’un sporcularına burs verebiliriz” dedi.

Başkan Saatcı’nın diğer ziyareti 5. Noter sorumlusu Ayhan Uğur’a oldu. Uğur’a yeni göreve başlaması ve geçirdiği rahatsızlıktan dolayı ziyarette bulunan Saatcı, geçmiş olsun dileklerini iletti. Samimi bir ortamda geçen ziyaret kısa sürdü. Saatcı’nın ziyaret zinciri Garanti Bankası Fethiye Müdürü Yakup Kuş ile son buldu. Garanti Bankası personeli tarafından güler yüzle ayakta karşılanan Saatcı burada tüm personele “kolay gelsin” dedi. Başkan Saatcı yaptığı değerlendirmede “Genç dinamik bir kardeşimiz. Zaten Türkiye’de bankacılık sektörü gençlerin eline geçti. Kendisine cani gönülden başarılar diliyorum. Ben Garanti Bankasını Fethiye’de çok farklı yerlere getireceğine inanıyorum” dedi. Banka Müdürü Kuş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Saatcı’ya teşekkür etti

456 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8147
EURO 9,5069
BIST 10,5265
ALTIN 462,38

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle