Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Saatcı, “Fethiye’yi Güzel Günler Bekliyor”

admin | 19 Aralık 2011 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Başkan yardımcısı Metin Talaş, Fethiye Turizm Alt Yapı Hizmet Birliği’ne seçim sonrası“hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.  Saatcı, “Fethiye ölçeğinde önce “Fethiye” diyenler varsa, tek vücut olunması gerekmektedir” dedi. FETAB Başkanı Osman Otgöz ise, “Başkanımız sıkıştığımızda her zaman yanımızda… Bunu Çalış Plajındaki durumda gördük. Tüm şezlong ve şemsiyeleri turizm için bize vermişti” dedi. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Başkan yardımcısı Metin Talaş, Fethiye Turizm Alt Yapı Birliği seçimleri sonrası birliğe “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Gecikmeli bir ziyaret olduğunu ancak her gün görüştüklerini belirten Başkan Saatcı, “FETAB’ın seçimler sonrasında bir yönetim kurulu değişikliği oldu. Allah var çok yakın olmamıza rağmen, çok sık görüşmemize rağmen ziyaret edememiştik. Kısmet bugüneymiş. Ben gecikmelide olsa başarılar diliyorum. Başkan olduktan sonra da toparlayıcı ve kucaklayıcı tavırları, hem de tanıtıma kısa sürede vermiş olduğu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Çalış plajında da azda olsa bir kriz yaşanacak gibiydi. Osman kardeşim kucaklayıcı tavrıyla ve Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği’nin verdiği destekle sıkıntılı süreç tatlıya bağlandı.

SAATCI, “BİZİM İÇİN ÖNCE FETHİYE!”

Başkan Saatcı “Tabi ki Fethiye ölçeğinde önce “Fethiye” diyenler varsa, bu konuda herkesin tek vücut olması gerekmektedir. Bu ilçeye bir şey yapayım, duygu ve düşüncesiyle olan herkesin şuan ki pozisyonu, durumu, mevkisi ne olursa olsun Fethiye diyince herkesin tek merkezde hareket etme mecburiyeti olduğunu inanıyoruz. Bizde böyle davranmaya çalışıyoruz. Ben Osman kardeşime ve onun nezdinde yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma cani gönülden başarılar diliyorum” dedi.
ÇALIŞ’TA SIKINTILARIMIZI SAATCI ÇÖZDÜ

Çalış Plajının Fethiye Belediyesi’nden alınıp, FETAB’a verilmesi konusunda da konuşan FETAB Başkanı Osman Otgöz, “Yardıma sıkıştığımız anda kendisi bize yardım elini uzatıyor. Her türlü desteği esirgemedi. Bilhassa Çalış Plajını işletme sürecinde sıkıntı yaşamıştık. O andaki durumda mevzuat gereği Şezlong dahi alamama durumuyla karşı karşıya geldik. Ama Sayın Başkanım ‘elimden gelen ne varsa, destek vereceğim’ dedi. İşletmemize hemen tüm şezlong ve şemsiyeleri verdi. Bu süreç sonrasında da el ele, kol kola hep beraber olduk. Yanımızda oldu. Zaten yanımızda olmayınca kendimizi güçsüz hissediyoruz. Zaten Çalış Plajı durumlarında da Behçet Beyin gerçek dostluğunu gördük” dedi.
“İYİ ŞEYLER OLACAK”
Gazetecilerin Çalış Plajı hakkındaki sorularını yanıtlayan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Tabi Çalış Plajının bizden alınış şeklinden dolayı burukluğumuz devam ediyordu. O burukluğumuzu plajı FETAB’a vermelerinden dolayı giderdik. Özellikle belli bir süreçte sıkıntılar yaşandı ancak bu el birliği ve ortak ölçek Fethiye’ye samimi olarak sahip çıkmayla çözüldü. Artık bizim dünle işimiz yok önümüze bakıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın çok güzel bir sözü var. Bende bunu dile getirmekten dolayı mutluluk duyuyorum. “İyi şeyler olacak. Özellikle 2011 genel seçimlerinden sonra iyi şeyler olacak. Ben Fethiye’nin önünün açık olduğunu inanıyorum. Bu konuda Osman kardeşimin tavır davranışının, özellikle Milletvekili Sayın Ali Boğa’nın tavır ve davranışından dolayı büyük etkisi olduğunu görüyor ve yaşıyorum. Fethiye’yi güzel ve hoş günler bekliyor” dedi.

 

 

 

193 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9026
EURO 9,4639
BIST 10,5841
ALTIN 455,08

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle