Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Saatcı, Dalaman’da ziyaretlerde bulundu

admin | 15 Kasım 2011 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, yeni göreve başlayan Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ve beraberinde Meclis üyesi Besir Pehlivan’ın da katıldığı ziyaret kapsamında Saatcı ayrıca, Dalaman Orman İşletme Müdürü Adem Acar ile Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz’ a ziyaret etti. Samimi geçen ziyaretlerde Başkan Saatcı, Dalaman Belediyesi çalışanlarını teker teker ziyaret ederek, yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgiler aldı. Saatcı, Dalaman Belediyesi ziyaretinde kapıda karşılanırken, belediye personeli de Başkan’a yoğun ilgi gösterdi.

Sırasıyla Konya – Halkapınar, Hamur, Şiran, Yenipazar Kaymakamlığında bulunan ve en son olarak Karaman’da Vali yardımcılığı görevinde bulunarak Dalaman Kaymakamlığına kısa süre önce atanan Yılmaz Şimşek’e, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ziyarette bulundu. Samimi ortamda geçen ve Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ile Meclis üyesi Besir Pehlivan’ın da katıldığı ziyarette Saatcı, “biz birkaç sefer niyetlendik gelmek için ancak yoğun iş programımızdan dolayı bugüne nasip oldu. Kaymakamımız yabancı değil zaten, Gazipaşalı… Yöneticilerimiz gençleşiyor. Görevinde başarılar dilerim. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Saatcı beraberinde Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ile Meclis Üyesi Besir Pehlivan’ın ikinci ziyareti Orman İşletme Müdürü Âdem Acar’ı ziyaret etti. Burada da samimi görüntülerin verildiği ziyaret sohbet havasında geçerken, bir diğer ziyaret Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz’a yapıldı. Saatcı’yı belediye kapısı girişinde karşılayan Yılmaz, makamında yapılan sohbetin ardından Başkan Saatcı’nın, belediye çalışanlarına yaptığı ziyaretle devam etti. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı belediyede gördüklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren çalışanlar Saatcı’nın “projeler var mı?” sorusuna açıklık getirdiler.

Teker teker tüm çalışanları gezip hal, hatır soran Saatcı ve beraberinde yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ile Besir Pehlivan buradan da yine kapıya kadar eşlik edilerek ayrıldı.

312 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8882
EURO 9,4114
BIST 10,5583
ALTIN 458,66

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle