Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Saatcı çiftinden 12 Yıllık Gelenek

admin | 01 Ocak 2012 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, eşiyle birlikte 12 yıldır sürdürdüğü geleneği dün gece 2011 yılının son saatlerinde de tekrarladı. Yılbaşı gecesini hastanelerdeki hasta ve yakınlarını, huzurevindeki yaşlıları, kadın konuk evinde ağırlanan bayanları ve yılbaşı gecesini insanların sağlığı ve güvenliği için görevi başında geçiren nöbetçi Polis, İtfaiye ve Zabıta görevlilerini ziyaret eden Saatcı çifti, çamsakızı çoban armağanı hediyeler dağıttılar. Yılbaşı gecesini bir eğlence mekanında eğlenmek yerine, sosyal ziyaretlere tercih eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve eşi Nesrin Saatcı 12 yıldır sürdürdükleri ziyaretleri dün gece de tekrarladılar. Fethiye Devlet Hastanesi’nde yatan hasta ve yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Saatcı çifti, hastalara battaniye, çocuklara da oyuncak hediye ettiler. Samimi görüntülerin yaşandığı hastane ziyaretlerinde, yılbaşı gecesi karşılarında Belediye Başkanı’nı gören hastaların mutlulukları gözlerinden okunurken, Saatcı çifti görevli doktor ve diğer sağlık personelinin de yeni yıllarını tebrik ederek, çeşitli hediyeler sundular.
Hastaneden sonra yeni yıl ziyaretlerine Fethiye Huzurevi ve diğer ek binadaki yaşlıları ziyaret ederek sürdüren Saatcı çifti, bir süre yaşlılarla oturup sohbet ettiler.  Daha sonra yılbaşı gecesini eğlenmek yerine, halkımızın sağlığı ve güvenliği için görevi başında geçiren nöbetçi personeli ziyaret eden Başkan Saatcı ve eşi, sırasıyla Günlükbaşı Polis Karakolu, Bölge Trafik Denetleme İstasyonu, İtfaiye Müdürlüğü, Fethiye Emniyet Müdürlüğü ve Fethiye Zabıta Müdürlüğü’ne giderek, personelin yeni yıllarını tebrik ettiler.
Ziyaretlerin sona ermesinin ardından yanındaki görevli personeliyle Özsüt’te bir müddet sohbet ederek dinlenen Saatcı çifti, 12’ye yarım saat kala evlerine dönerek yeni yılı çocuklarıyla birlikte karşıladılar.
2012’nin tüm dünyaya, ülkemize ve Fethiyemize sağlık, huzur, mutluluk ve güven içerisinde bir yıl getirmesini temenni ediyorum. Savaşların bittiği, gözyaşlarının dindiği, acıların yok olduğu ve özellikle ülkemiz için terör belasının son bulduğu bir yıl olmasını diliyorum. Bizim yılbaşımız böyle.”dedi.

272 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9579
EURO 9,4930
BIST 10,6733
ALTIN 463,19

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle