Hoşgeldiniz  

SAATCI, “ÇALIŞ’TA SEZONU DEĞERLENDİRECEĞİZ”

admin | 25 Ekim 2011 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve beraberinde Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, Çalışta hizmet veren Club-E otele ziyarette bulundu. 3. Kez üst üste Thomson Turizm Acentesi tarafından başarılı hizmetleri dolayısıyla yapılan ziyarette, Başkan Saatcı, bu sene başarılı bir sezon geçiren Çalış hakkında da soruları yanıtladı. Saatcı, “Çalış, Fethiye’de ki değişimi ciddiye aldı gelişmeye başladı. Bundan hepimiz kazanacağız. Önce Çalış esnafı sonra ilçemiz sonra ise ülkemiz” dedi. Turizm konusunda iyi bir dönem geçiren Çalış’ta işletmelerde hak ettikleri çalışmaların ödüllerini de alıyorlar. Bu kapsamda 3. Sezondur önemli turizm acentelerinden birisi olan Thomson tarafından “Gold Madel 2011” ödülü Club-E’ye verildi. Belediye başkanı sıfatıyla böyle bir başarıyı görmemezlikten gelme şansının olmadığını belirten Başkan Saatcı, “Bizde halkımızdan aldığımız destekle hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu otelinde bir kadrosu var. Zaman zaman hepimiz manevi tatmini arıyoruz. Etten kemikteniz. Kendimize göre başarılı işlerin, bizim üstümüzdeki yâda farklı değerlendirme grupları tarafından ciddiye alınarak bunun ödüllendirilmesi başarıyla takip edilmesi tabii ki hepimizin hoşuna gidiyor. Bu anlamda Thomson Turizm Acentası 3. Defa Club-E’ye “Gold Madel” ödülünü vermesi, başarısını 3 yıldır devam ettirmesi bize de mutluluk duydurdu. Bu tabi bir kadro işi yalnız ama bir kadronun da bir kaptanı var. Efe Sinanoğlu’na teşekkür ediyorum. Belediye başkanı sıfatıyla böyle bir başarıyı görmemezlikten gelme şansım yok. Bunu halkımızla paylaşalım. Kendisini kutluyorum” dedi.

Club-E Otel Sahibi Efe Sinanoğlu ise, “3. Kez bu ödülü beklemiyorduk. Ancak yine bize layık görüldü. Bunu benim şahsıma mal etmem mümkün değil. Bu bir kadro işi. Tabi sadece otelde değil, Fethiye değişiyor. Ve bu değişim biz turizmcileri büyük şekilde etkiliyor. Turistleri de buraya çeken bir şeyler oluyor” dedi.

“1 KASIM’DAN SONRA ÇALIŞ İLE BİR ARAYA GELECEĞİZ”

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Çalışta esnaflarıyla bir araya geleceğini de söyledi. “Çalışta daha sezon bitmedi. Sezonu tam bitirelim 1 Kasım’dan sonra bizim Mete ile bir araya geleceğiz. Geçmiş yılı bir çek edeceğiz. Önümüzdeki sezon ne yapacağız? Diye konuşacağız. Şu da bir gerçek ki, herkesin emeği vardır, Çalış esnafı aynı şekilde katkıda bulunmuştur. Özellikle Çalış Güzelleştirme Derneğinin Başkanı Mete kardeşimiz olduktan sonra Çalış’ta bir sahiplenme olmaya başladı. Biraz önce Efe ağabey ile aynı şeyi konuşuyorduk. Çalış, Fethiye’de ki değişimi ciddiye aldı gelişmeye başladı. Bundan hepimiz kazanacağız. Önce onlar sonra ilçemiz sonra ise ülkemiz.”dedi.

259 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,3733
EURO 8,9724
BIST 10,1338
ALTIN 443,86

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle