Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır”

Erkan Ilik | 20 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Çalış esnafı ve işletmecileriyle bir araya geldi. Bölgede yaptığı yatırımları ve yapacak olduğu projeleri bölge esnaf ve sakinleriyle paylaşan Saatcı, bu birlikteliğin siyasi parti birlikteliği olmadığını belirterek, “Bizi bir arada tutan Fethiye sevdamızdır” dedi.

Çalış bölgesine yapmış olduğu yatırımlardan bahseden Başkan Saatcı, ardından bölge hakkında düşündüğü projeleri sunumlar eşliğinde bölge halkına aktardı. Çalış işletmeci ve esnaflarına seslenen Saatcı, “Özellikle 2008 yılından itibaren her türlü Fethiye ile ilgili projenin önünü keseceksiniz. Arkasından Fethiye’ye gelip, ‘Ben Ankara’nın imkanlarını Fethiye’ye aktaracağım’ Kusura bakmayın ama tren kaçtı. Daha önce bunları yapsaydınız, saygı duyardık. Seçim zamanlarında, ‘önce Fethiye, Söz konusu Fethiye ise gerisi teferruattır, Önce Fethiye’nin işleri’ bunlar denir. Seçimler biter, bunların hepsi unutulur. Demek ki bazıları için ‘Önce Partim’ Önce partim diyenler bir kenarda dursun, biz önce Fethiye diyenlerdeniz. Bu birliktelik siyasi parti birlikteliğinden daha çok  ‘Fethiye Sevdalılığı’ birlikteliğidir. Ben hadiseye böyle bakıyorum” dedi. Başkan Saatcı ardından Fethiye genelinde ve Çalış bölgesinde yapacağı projeleri ayrı ayrı sunumlar eşliğinde katılımcılar ile paylaştı.(FG)

Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (1)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (2)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (3)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (4)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (5)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (6)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (7)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (8)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (9)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (10)_640x427 Saatcı “Bizi bir arada tutan Fethiye Sevdamızdır” (11)_640x427

404 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle