Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Saatcı, Belediyespor’u yemekte bir araya getirdi;

Erkan Ilik | 02 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Saatcı, Belediyespor’u yemekte bir araya getirdi;
“Çocuklarımıza imkan verildiğinde
neler yapabileceklerini gösteriyorlar”

 

Fethiye Belediyespor Voleybol ve Basketbol Takımlarının Muğla ve Türkiye genelindeki başarılar göğsümüzü kabarttı. Muğla İl Şampiyonluğu ve Türkiye yarı finallerine giderek ilçemize temsil eden Belediyespor Voleybol ve Basketbol Takımları’nı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, akşam yemeğinde bir araya getirdi. Belediyespor’un başarılı sporcuları ise şampiyonluk kupalarını Saatcı’yla paylaştı.

 

Fethiye’yi birçok spor dalında olduğu gibi basketbol ve voleybolda da çok iyi bir şekilde temsil eden Fethiye Belediyespor, başarıya doymuyor. Muğla ve Türkiye genelinde başarılar kazanan Basketbol ve Voleybol takımlarımızı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, akşam yemeğinde bir araya getirdi. Başkan Saatcı’ya Belediyespor’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Belediyespor Voleybol Antrenörü Bayram Şengül, “2012-2013 yılında Muğla’da Belediyespor olarak il şampiyonu, gruplar ve daha sonrada Türkiye yarı finaller grubunda 2. olarak buraya gelmiş bulunmaktayız. Bu akşam burada başkanımız başarılarımızı kutlamak için bir yemek verdi ve bu yemekte bir araya geldik. Yemekten sonrada başkanımıza kupamızı vereceğiz ve bize vermiş olduğu desteklerden dolayı da sayın başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“Artık kupalar kaldırıyor, ilçemizi temsil ediyoruz”

Her yıl finallere kaldıklarını ve şampiyon olduklarını ifade eden Belediyespor Basketbol Antrenörü Serdar Sönmez, “Bizde 2007 yılından beri basketbolda alt yapı faaliyetlerini sürdürmekteyiz. O günden bu güne yapmış olduğumuz çalışmalar artık meyvesini vermeye başladı. Yaklaşık 3 seneden beri tüm kupalarda finallere kalıyoruz veya şampiyonluklar kazanıyoruz. Bu senede yıldız erkekler basketbol müsabakalarında il birincisi olduk. İlimizi, Fethiye’yi bölgede başarılı bir şekilde temsil edeceğiz. Bu güne kadar bize vermiş olduğu desteklerden dolayı da Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonra da bu başarıların devamı gelir diye düşünüyorum. Destek veren herkese, başta idarecilerim olmak üzere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

“İmkan verildiğinde neler yapabileceklerini gösteriyorlar”

Fethiyeli sporculara imkân verildiğinde neler yapabileceklerini en iyi şekilde gösterdiklerini ifade eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Tabi bizim için en keyifli anlardan bir tanesi bu. Belediyesporun çeşitli branşlarının başarılarından hep mutluluk duyduk. Keyif aldık. Bugün de başarılı çocuklarımızla bir akşam yemeği paylaşıyor olmanın keyfini yaşıyorum. Fethiyeli çocuklara imkan tanındığı zaman neler yapabileceklerini 15 yıllık belediye tecrübemizle Belediyespor bünyesinde gördük. 35 tane milli sporcumuz çıktı. Bu başarılar ortaya çıkınca tabi Fethiye’de büyük ihtiyaç olan kapalı spor salonunun ihtiyacı da ortaya çıkıyor. İnşallah önümüzdeki dönemlerde şehir stadyumunu tamamladıktan sonra kapalı spor salonlarının yapımı konusunda üstümüze düşen görevi yerine getireceğiz. Bu çocuklarımızı yetiştiren hocalarımız ve ailelerine de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.(FG)

belediyespor yemek (1)_640x427 belediyespor yemek (2)_640x427 belediyespor yemek (3)_333x480 belediyespor yemek (4)_640x427

406 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7660
EURO 10,3245
BIST 12,0573
ALTIN 493,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle