Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz”

Erkan Ilik | 11 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz”

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Kayaköy’de vatandaşlarla bir araya geldi. Kayaköy meydanını dolduran köy halkı Başkan Saatcı’yı bağrına bastı. ‘Biz dersimize çalıştık’ diyerek bölgenin sorunlarını ve yapacağı projelerini vatandaşlarla paylaşan Saatcı, “ ‘Büyükşehir yapacak’ deniliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ak Parti’li. Büyükçekmece Belediye Başkanı ise aynı zamanda arkadaşım olan Hasan Akgün, CHP’li. 5. döneme gidiyor. Demek ki arkanı Büyükşehir’e dayayarak değil, halka sırtını dayayarak bu işler oluyor” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, köy ve beldelerdeki seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kayaköy’de bir toplantı gerçekleştiren Saatcı, bölgenin eksikleri ve yapacağı projeleri katılımcılara aktardı. Yol ve suyun bölge için öncelik olduğunu belirten Saatcı, turizm açısından düşündüğü projeleri de Kayaköylülere anlattı. Yoğun katılımın olduğu toplantıda Saatcı, “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.  Biz sizlere ve ekibimize güveniyoruz. Büyükşehir yapacak deniliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ak Parti’li. Büyükçekmece Belediye Başkanı ise aynı zamanda arkadaşım olan Hasan Akgün, CHP’li. 5. döneme gidiyor. Demek ki arkanı Büyükşehir’e dayayarak değil, halka sırtını dayayarak bu işler oluyor” ifadelerini kullandı.(FG)

Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (1)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (2)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (3)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (4)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (5)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (6)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (7)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (8)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (9)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (10)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (11)_640x427 Saatcı “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” (12)_640x427

 

568 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle