Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Polis’ten İlginç Doğum Günü Kutlaması

admin | 29 Ocak 2012 | Güncel A- A+

Fethiye Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru ilk kez eşinin doğum gününü kutlayabildi.
Her doğum gününde görevde olması nedeniyle üç yıldır eşinin doğum gününü kutlayamayan polis, Emniyet Müdürü İbrahim Saffet Koçer’den izin alarak sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.
Eşine ‘bugün müfettişler gelecek benim çalışmam ile ilgili sorular soracak’ diyerek sabah evden ayrılan polis memuru elinde doğum günü pastası ve müzisyenler ile evine giderek eşinin doğum gününü kutladı.
Polis eşi, müfettiş beklerken karşısında müzisyenler ve gazetecileri görünce adeta şok oldu. Fethiye Emniyet Müdürlüğünde polis memuru olarak görev yapan Salih Çalbay, eşi Ayşe Çalbay’ın doğum günü olması nedeniyle bir saatliğine idari izin aldı. Doğum günü pastası yaptırıp, keman ritim sazları eşliğinde Patlangıç mahallesindeki evine gitti. Pasta üzerindeki mumları yakan Salih Çalbay heyecanla kapının zilini çaldı. Bu sırada müzisyenler Şeniz İşlek ve Hamza Karabulut aşk şarkıları çalıp söylemeye başladı. Ayşe Çalbay sürpriz karşısında önce ne diyeceğini bilemedi. “Müfettiş bekliyordum, bu sürpriz oldu” derken; çiftin 3 yaşındaki kızı Tuana ise şaşkınlık içersinde kaldı. Bu sırada müzisyenlerin sesini duyan komşular da merdivenden ne olduğunu öğrenmeye çalıştı. 39 yaşına giren Ayşe Çalbay, mumu üfleyip eşine teşekkür ederek, öperken; Polis Memuru Salih Çalbay ise “Her doğum gününde işimiz gereği görevde oluyoruz. Bugün yine görevim var. Müdürümden izin istedim. Üzerimi değiştirdim, eşime müfettişler gelecek, sana soru soracaklar dedim ve bu sürpriz doğum gününü hazırladım” diye konuştu.

468 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8979
EURO 9,3509
BIST 10,5382
ALTIN 466,66

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle