Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Personelinden Başkan’a doğum günü sürprizi;

Erkan Ilik | 20 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Personelinden Başkan’a doğum günü sürprizi;

20 Ocak 1957’de Fethiye’de dünyaya gelen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, doğum gününü personeliyle birlikte kutladı. Fotoğraf çekimi için Belediye Binası çatısındaki kafeteryaya çıkarılan Başkan Saatcı, karşısında personellerini ve doğum günü pastası görünce şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemedi. Personellerine teşekkür eden Başkan Saatcı, “Beni çok mutlu ettiniz. Biz böyle şeylere alışkın değiliz. Allah birliğimizi bozmasın” dedi.

Fethiye’de yaptığı hizmetler yanı sıra vatandaşlar ve personellerine olan samimiyetiyle sevilen Başkan Saatcı’ya, personelleri doğum günü sürprizi gerçekleştirdiler. Fotoğraf çekimi için belediyenin çatı katına çıkan Saatcı, personellerinin kendisine sürpriz yapacağından habersizdi. Kendi aralarında anlaşan personel, gün içerisinde başkanlarının doğum gününü kutlamayarak, unutmuş gibi davrandı. Basın Yayın Müdürlüğü tarafından daha önceden planlanan fotoğraf çekimi için Belediye’nin çatı katındaki personel kafeteryasına davet edilen Başkan Saatcı, karşısında personellerini ve doğum günü pastasını görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Oldukça mutlu olduğu görülen Başkan Saatcı’yı personelleri alkışlayarak doğum gününü kutladılar. Oldukça duygulandığı görülen Başkan Saatcı, sürpriz karşısında bol bol kahkaha atarak personellerine teşekkür etti.

Konuşmasında, böyle şeylere alışık olmadığını ifade eden Başkan Saatcı; “Aramız hep böyle olsun inşallah. Gidebildiği kadar böyle gitsin. Teveccühünüz ve samimiyetiniz karşısında saygılar sunuyorum. Bu işlerde samimiyet olmasa böyle olmaz. Birbirimize karşı olan saygımızı ve samimiyetimizi kaybetmeyelim. Fethiye Belediyesi’nin başarısının altında yatan aile fertlerimin (personellerin) bu samimiyetidir. Çok teşekkür ediyorum. Bizim böyle bir yaş günü geleneğimiz yok ama… Belediye’ye geldikten sonra siz bize bunu da alıştırdınız. Allah birliğimizi bozmasın”  şeklinde konuştu.(FG)

başkan doğum günü (2)_640x427 başkan doğum günü (3)_640x427 başkan doğum günü (5)_640x427 başkan doğum günü (6)_640x427

589 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2620
EURO 10,7921
BIST 12,7720
ALTIN 526,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle