Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Pazarcılardan Saatcı’ya Tam Destek

Erkan Ilik | 22 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası seçimini kazanan Adem Hıra ve beraberinde ki yönetim kurulu, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundu. Samimi ortamda geçen ziyarette Başkan Saatcı, Adem Hıra ve yönetim kuruluna başarılar diledi. Oda Başkanı Adem Hıra ise, Başkan Saatcı’ya vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederken, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Saatcı’nın yanında olacaklarını ve destekleyeceklerini dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası seçiminden zaferle ayrılan Adem Hıra ve Yönetim Kurulu, kurum ve kuruluş ziyaretlerine başladı. Yeni Yönetim Kurulu ile birlikte Başkan Saatcı’ya ziyaret gerçekleştiren Oda Başkanı Adem Hıra, yeni bir seçim geçirdiklerini ifade ederek, Başkan ile şimdiye kadar olan iyi diyalogların bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Esnaflara daha iyi bir hizmetin verilebilmesi için çalışmaların devam edeceğini belirten Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, “Kısa süre önce gerçekleşen genel kurulda bu bir demokrasi yarışıdır dedik, aday olduk. Esnaflarımızın büyük bir teveccühüyle de seçimleri yönetim kurulu arkadaşlarımız ile beraber kazandık. Bu vesile ile akabinde Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı ziyaret etmek istedik. Bugüne kısmetmiş. Başkanımız da sağ olsun bizi bugün kabul etti, onurlandırdı. Ben esnaflarım adına kendisine teşekkür ediyorum. Biz geçmişten bugüne başkanımızın da dediği gibi belediyemiz ile birlikte iyi diyaloglar içerisinde çalışmalarımız oldu. İnşallah bundan sonra da aynı diyaloglar, aynı sevgi saygı çerçevesi içerisinde beraber istişare ederekten esnaflarımıza daha iyi şeyler kazandırabiliriz. Bunların çalışmalarını hep birlikte yapacağız” dedi.

“Saatcı’yı canı gönülden destekliyoruz !”

Yaklaşan yerel seçimlere de değinen Oda Başkan Adem Hıra, pazarcılar olarak seçimlerde Başkan Saatcı’ya destek vereceklerini açıkladı. Fethiye’nin değişim ve gelişimini devam ettirmesi açısında Başkan Saatcı’nın önemini vurgulayan Hıra, “Malum önümüzde yerel seçimler var. Başkanımız tekrar aday. Biz kendisini canı gönülden destekliyoruz. Başkanımız gerçekten Fethiye’miz için çok güzel çalışmalar yaptı. Bu halkımız bizatihi canlı yaşıyor. İnşallah 30 Mart’ta da tekrar bu göreve geldikleri zaman Fethiye’mizin gelişmesi açısından, yenilenmesi açısından çalışmalarına devam edeceğini biz biliyoruz. İnşallah 30 Mart kendileri için hayırlı olur ve Allah utandırmaz” şeklinde konuştu.

“Pazarcılarımızın her zaman yanındayız! Olmaya da devam edeceğiz”

Pazarcı esnafının şimdiye kadar tüm taleplerine karşılık verdiklerini belirten Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Pazarcılar Odamız seçim yapmıştı. Seçime biz de katılmıştık. Seçim sonucunda yeni yönetim kurulu oluştu. Geçen hafta bize ziyarete gelmek istemişlerdi. Ankara ziyaretimiz vardı, biraz yoğunduk. Kardeşlerimde kendi rızkları için tezgâh açmak zorundalar. O yüzden belirli günleri dolu oluyor. Bir türlü denk gelememiştik. Bugüne kısmetmiş. Sayın Başkan başta olmak üzere yönetim kurulu arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum. Ciddi bir oy oranıyla seçildiler. Bir oyla da seçilen seçim seçimdir ama gerçekten kitlenin, üye arkadaşlarımızın büyük teveccühü ile seçim kazandılar. Kurulduğu günden itibaren, dernekleşmeden bugüne kadar geldiği sürece baktığımız zaman özellikle odamızın her safhasında belediye ile iş birliği içerisinde hareket ettiğini görüyoruz. Bundan sonrada bu böyle olacak. Çünkü pazar kuran arkadaşlarımız bizim için özel insanlar. Onlara sahiplenilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Şimdiye kadar da ne dedilerse yerine getirmeye çalıştık. Şimdiden sonra da aynısı olacak. Ben bu kardeşlerimin nezdinde tüm pazarcı esnafımıza bol bereketli günler temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.(FG)

pazarcılar odası ziyaret (2)_640x427 pazarcılar odası ziyaret (3)_640x427

 

 

320 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7650
EURO 10,3338
BIST 12,0619
ALTIN 493,13

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle