Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Özel Fethiye Ortaokulu’ndan Bir Büyük Başarı Daha

Erkan Ilik | 13 Mart 2014 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Özel Fethiye İlköğretim Okulu, sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi. 03-06 Mart 2014 tarihinde Marmaris’te düzenlenen okullar arası Küçük Erkek-Kız Tenis Turnuvasına Özel Fethiye Ortaokulu takımları da katılmıştır. Özel Fethiye Ortaokulu Küçük Erkek takımını oluşturan 6/A sınıfı öğrencilerinden Kaan ÇEPEL, 5/A sınıfı öğrencilerinden Mazhar TAHİROĞLU, 5/B sınıfı öğrencilerinden Cemil Kaya GÜNEŞOĞLU, Kız Takımını oluşturan 6/A sınıfı öğrencilerinden Ece KARASU, 5/A sınıfı öğrencilerinden Ecem ERDEMLİ tüm rakiplerini yenerek büyük başarıya imza atarak hem Kız ve hem de Erkek Takımları İL BİRİNCİSİ olmuştur. Okulu ve ilçeyi Marmaris’te başarılı bir şekilde temsil ederek büyük bir başarı örneği gösteren okul takımı herkesin gururu oldu. Kazanılan bu birincilik sonucunda Özel Fethiye Ortaokulu okul takımları 28-30 Nisan 2014 tarihinde düzenlenecek olan grup müsabakalarında ilimizi temsil edeceklerdir.

Kazanılan bu zafer sonrasında Okul Müdürü Ayser YILMAZ “ Akademik alandaki çalışma ve başarılarımızın yanında öğrencilerimize bedensel gelişimle birlikte ruhsal ve sosyal yönden de katkı sağlamaktayız. Akademik alanda elde ettiğimiz başarılarına sosyal ve sportif alanda da aldığı başarılarla devam etmekteyiz. Tenis gibi zor ama çok önemli bir spor dalından aldıkları birincilikten ve bize yaşattıkları mutluluktan dolayı kendilerini, çalıştırıcılarını ve en büyük destekçileri olan ailelerini okulumuz adına tebrik ve teşekkür ediyorum. Özverili çalışmalarını sürdüren ve öğrencilerimizin en büyük destekçileri olan beden eğitimi öğretmenlerime de ayrıca teşekkür ediyorum. Grup yarışmalarında öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi. (FG)

Özel Fethiye Ortaokulu’ndan Bir Büyük Başarı Daha (1)_640x480 Özel Fethiye Ortaokulu’ndan Bir Büyük Başarı Daha (2)_640x480

1327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle