Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği

Erkan Ilik | 08 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel, Kültür A- A+

 

Özel Fethiye İlköğretim Okulunun bahçesinde düzenlenen “Bahar Şenliği”  birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı. Her yıl geleneksel hale gelen bahar şenliğinin bu yıl dördüncüsü düzenlendi.  Okul bahçesinde hazırlanan döner tezgâhında öğle yemeği ile başlayan şenlik açılış konuşmasının ardından anasınıfının hazırlamış olduğu “Vahşi Orman” adlı sergi gezildi. Veliler ile öğretmenler arasında basketbol -futbol maçları, yüz ve t-shırt boyama, halat çekme, balon patlatma, elma yeme yarışmaları ve müzik eşliğinde miniklerin dans gösterisi gibi çeşitli etkinlikler düzenlendi. Güzel havanın da etkisiyle şenlik öğrencilere, öğretmenlere ve velilere eğlenceli saatler yaşattı. Veliler ve öğretmenler arasında düzenlenen halat çekme yarışması da büyük alkış aldı.

Okul Müdürü Sayın Ayser Yılmaz her yıl daha da geliştirdikleri bahar şenliğinin amacının çocukları yoğun eğitim sisteminden biraz olsun uzaklaştırıp birlikte olmanın tadına vararak kısa da olsa bir eğlence molası vermek ve çiçek dikimi projeleriyle doğanın baharla uyanışına tanıklık etmelerini sağlamak olduğunu belirtti.(FG)

Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği  (1)_640x480 Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği  (2)_640x360 Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği  (3)_640x480 Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği  (4)_640x480 Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği  (5)_640x480 Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği  (6)_640x480 Özel Fethiye İlköğretim Okulunda Bahar Şenliği  (7)_640x480

 

560 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle