Hoşgeldiniz  
................................................

Oy Verirken 5 Dk Düşünün

Erkan Ilik | 17 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Oy Verirken 5 Dk Düşünün

AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz’ün Eşen’deki seçim bürosu açılışı adeta izdihama yol açtı. Binlerce Eşenli, hem Yakup Otgöz’ü hem de Büyükşehir Adayı Mansur Hocayı adeta bağrına bastı. Yüksek seçim temposu yüzünden hastanelik olan Otgöz ile birlikte Eşenliler’in huzuruna çıkan Seydilerli Harmandar halk, “Eşen Çayı’nda yapılacak ıslah çalışmasından sonra gondolla gezebileceksiniz” dedi

AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, Eşen’deki seçim bürosu için açılış düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar’ın da katıldığı açılış yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı mitinge dönüştü. Eski Fethiye ilçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’ın coşku dolu konuşmalarıyla başlayan Eşen seçim burosu açılışında ilçe başkanı Fatih Doğru da kısa bir selamlama konuşması yaptı. Ardından söz alan AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, “Millete hizmet sevdalısı olarak çıkılan bu kutlu yolda, 12 yıldan beri ülkemize yaptıklarımız Seydikemer ve Eşen’e yaptıklarımız ortada. Biz İktidara geldiğimizden bugüne kadar yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı hep anlattık; verdiğimiz sözlerin hep arkasında olduk. Bugüne kadar Muğla’ya yaptıklarımız kitaplara sığmaz oldu. Biz başkaları gibi söz verip de yapmayanlardan olmadık hiçbir zaman. Hiç bir zamanda yapamayacağımız hizmetlere de imza atmadık; atmayı da düşünmüyoruz. Biz Seydikemer’i İlçe yapmak için yola çıktığımız zaman, bize inanmayanlar, Seydikemer’in ilçe olmasından sonra doğan rantı paylaşmaya çalıştılar. Bizler bu zamana kadar millete hizmet için, millete hizmet davasında ne gerekiyorsa hep onun peşinden gittik. Muğla Büyükşehir olsun, Seydikemer ilçe olsun daha iyi hizmet alsın dedik. Yine karşımıza çıkıp, Muğla Büyükşehir olmasın, Muğla’ya hizmet sizden gelecekse gelmesin dediler. Mecliste büyükşehir olmasın diye hayır oyu verdiler. Mecliste olan büyükşehir belediye başkan adayı olan, cumhurbaşkanının karşısına çıktı, Muğla büyükşehir olmasın diye mücadele verdi. Biz her gün köy köy dolaştık, Muğla Büyükşehir olunca ne gibi hizmetler alırsınız, daha çok hizmetler alırsınız diye anlattık. Seçime 20 gün kala sokakları karıştırmanın, milletin otobüsüne milletin itfaiye aracına, milletin dükkanına zarar vermenin siyasetin uzaktan yakından alakası yok.”dedi

“BURALARA HİZMET GELECEKSE MANSUR HOCAMLA GELECEK”

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan mevcut Muğla Belediye Başkanı’nı da eleştiren Öztürk, “Muğla merkezin yıllardır kanalizasyon ve içme suyu sorununu çözemeyenler buralara nasıl hizmet getirecek. Buralara hizmet gelecekse, Yakup Başkanım ve Seydilerli olan Mansur Hocamın sayesinde gelecek” dedi.

Büyük bir coşkuyla konuşmalarına başlayan Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, 25 yıllık muhtarlık ve belediye başkanlığı döneminde asla partizanlık yapamadığını kazanması durumunda yine yapmayacağını ifade etti. 4-5 gündür hastanede olmasına rağmen Eşenli kardeşleri için hastaneden çıktığını ifade eden Otgöz, Eşen’de görev yapan tüm belediye başkanlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Eşenin sorunlarını biliyorum. 10 yıl muhtarlık 15 yıl belediye başkanlığı yaptım. Bana 25 yıldır güvenen Karadere halkıma teşekkür ediyorum.  Seçimin en zor tarafı, sandıktan galip çıkmaktır. Ben 5 dönem sandıktan galip çıkmasının tek nedeni partizanlık yapmadan herkese eşit hizmet götürüşümüzdür. AK Partinin Seydikemer’in belediye başkan adayı olarak karşınızdayım. Bizim Seydikemer’e yapacak çok şeylerimiz var. Mazeret lüksümüz olmadı olmayacak. Gece gündüz çalışacağız. Bölgenin sorunlarını iyi biliyorum. Bizi iktidarlar buluşturun hizmetleri bize bırakın” dedi.

Yakup Otgöz’den sonra söz alan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, “ Muğla’nın bütün ilçelerinde süper belediye başkan adaylarımız var. Muğla’nın bütün her yerinde Ak Parti rüzgarı esiyor. Bu muhteşem kalabalığı gördüm ya 30 Martta ben büyükşehir belediye başkanı Yakup Otgöz de Seydikemer Belediye Başkanı olacak. Bundan sonra her şey planlı programlı olarak her sorunu toplu olarak çözeceğiz. Üstadımız büyük insan başbakanımız büyükşehir yasasını, her kesimin hizmet alabilmesi için çıkardı, köydeki vatandaşımızda hizmet alsın diye çıkardı” dedi. Seydikemerimizi dünyanın göz bebeği haline getireceklerini söyleyen Harmandar, Muğla şimdiye kadar hak hizmeti alamadı. 30 Mart seçimlerinin Muğla’da sürpriz olacağını söyleyen Harmandar her tarafta seçimi alacağız diyerek, “Gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

Eşen çayı ıslah projesini de anlatan Harmandar, “Islahtan sonra Seydikemerin çehresi ummadığınız bir şekilde değişecek. Islahtan sonra gondolla gezebileceksiniz” dedi.

 “SEYDİKEMER’İ DÜNYANIN GÖZ BEBEĞİ YAPACAĞIZ”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, “Muğla’nın bütün ilçelerinde süper belediye başkan adaylarımız var. Muğla’nın bütün her yerinde Ak Parti rüzgarı esiyor. Bu muhteşem kalabalığı gördüm ya 30 Mart’ta ben Büyükşehir Belediye Başkanı Yakup Otgöz de Seydikemer Belediye Başkanı olacak. Bundan sonra her şey planlı programlı olarak her sorunu toplu olarak çözeceğiz. Üstadımız büyük insan başbakanımız büyükşehir yasasını, her kesimin hizmet alabilmesi için çıkardı, köydeki vatandaşımızda hizmet alsın diye çıkardı” dedi.  Seydikemerimizi dünyanın göz bebeği haline getireceklerini söyleyen Harmandar, Muğla şimdiye kadar hak hizmeti alamadı. 30 Mart seçimlerinin Muğla’da sürpriz olacağını söyleyen Harmandar her tarafta seçimi alacağız diyerek, “Gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

“EŞEN ÇAYI’NDA GONDOLLA GEZECEKSİNİZ”

Eşen çayı ıslah projesini de anlatan Harmandar, “Islahtan sonra Seydikemer’in çehresi ummadığınız bir şekilde değişecek. Islahtan sonra gondolla gezebileceksiniz” dedi.(FG)

Oy Verirken 5 Dk Düşünün (1)_320x480 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (2)_640x427 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (3)_640x427 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (4)_640x427 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (5)_640x427 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (6)_640x427 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (7)_640x427 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (8)_640x424 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (9)_640x424 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (10)_640x424 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (11)_640x424 Oy Verirken 5 Dk Düşünün (12)_640x424

333 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle