Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Otgöz: Seydikemer’i Modern Kentte Dönüştüreceğiz

Erkan Ilik | 12 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Otgöz: Seydikemer’i Modern Kentte Dönüştüreceğiz

Otgöz, Seydikemer’i modern yaşanabilir bir kentte dönüştüreceklerini, Seydikemer’i iktidarla buluşturacaklarını söyledi. AK Parti Seydikemer belediye başkan Adayı Yakup Otgöz Seçim çalışmalarını gece gündüz demeden tüm hızıyla sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında Yaka köyü kahvehanesinde düzenlenen toplantıya katıldı.

Seydikemer İlçe Başkanı Fatih Doğru ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber kahvehanenin içinde düzenlenen toplantıya yaklaşık 300-400 civarında katılım olunca, kahvehanenin bahçesine çıktılar. İlk Konuşmayı Seydikemer Ak Parti ilçe başkanı Fatih Doğru gerçekleştirdi. Doğru konuşmasında, Seydikemer ilkimiz diyerek görevlerinin zor olduğunun bilincinde olduğuna değindi. Ak Parti Seydikemer kurucu ilçe başkanı Doğru,  buradaki yarışımız hizmet etme yarışı. Tabiki de bir iktidar gücü yereldeki güç birleşmesi çok daha mükemmel bir sonuç doğuracaktır. 30 Martta iyi bir sınav vermek için sizlerin de huzurunuzdayız dedi. Kahve içinde gerçekleşen toplantı katılımın çok olması nedeniyle kahvehanenin bahçesinde yapılmak zorunda kaldı. Bu kadar çok katılımın olacağını tahmin etmediğini söyleyen İlçe başkanı Doğru, katılımcılara teşekkür etti.

Karadere belediye başkanı ve Ak parti Seydikemer belediye başkan adayı Yakup Otgöz ise bu kadar çok kalabalık beklemiyordum dedi. Otgöz, bu sadece bir kahvehane ziyareti idi biz daha çok sizleri ziyaret edeceğiz. Ev ev dolaşıp Sıkmadık el bırakmayacağız dedi. 25 yıldır siyasetin içinde olduğuna değinen Otgöz, 10 yıldır muhtarlık ondan sonra 3 dönemdir belediye başkanlığı yaptığını söyledi. Bizim ayrımız gayrımız yok diyen Otgöz, yapacağımız çok iş var belediye başkanı olarak Seydikemer’i iktidarla buluşturmaya geldik. Seydikemer’in İktidara ihtiyacı olduğunu, iktidarla vatandaşın köprüsü olacaklarını belirtti. Seydikemer’imizi modern yaşanılır bir kent olması için elimizden gelenin en fazlasını yapıp o gayreti de göstereceğiz. Seydikemer de ne varsa benim ‘Yaka’mda en ucrasındada olacak. Biz omuz omuza gönül gönüle vererek başaramayacağımız bir şeyin olmayacağını söyledi. Samimi dürüst olmaya söz veren Otgöz, partizanlık yapmayacağını seçimi kazandıkları an parti rozetini çıkarıp her kesimin başkanı olacağını söyledi. (FG)

DSC_0860_640x424 DSC_0875_640x424 DSC_0890_640x424 DSC_0937_640x424

 

 

 

594 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle