Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık”

Erkan Ilik | 16 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık”

Seydikemer Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz’ün Kadıköy ve Arsa köylerinde yaptığı mitinge yağmura rağmen yüzlerce kişi katıldı.

Seydikemer Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz seçim çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Otgöz Seçim çalışmaları kapsamında ilk mitingini Kadıköy beldesinde yaptı.

Kadıköy AK Parti Belediye Başkanı Adem Ayat ve Eski Belediye Başkanı Harun Büyükaydın ve Kadıköy halkı Otgöz’ü yolda karşıladılar. Yüzlerce kişinin katıldığı miting coşkulu geçerken, Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat konuşmasında; “Biz bu hizmet yoluna 7 arkadaş çıktık, adaylık Yakup abimize nasip oldu. Bizde karınca kararınca elimizden geldiğince desteklemeye çalışacağız. 30 Mart’a kadar Kadıköy’de belediye hizmetlerimize devam edeceğiz. Partimiz bize görev verirse yapmaya da hazırız.”dedi.

Diğer Adaylar Bir Yapar, Biz Üç Katından Fazlasını Yaparız

Otgöz, 25 yıldır siyasetin içinde olduğuna değinirken, “Karadere’ye hizmet yapmamış olsaydık, hoşgörülü olmasaydık Karadere halkı bizi üst üste 25 yıl seçer miydi?” dedi. Diğer partililer 1 yaparsa biz 3 katından fazlasını yaparız diyen Otgöz Ak Partinin Belediyecilik konusunda başarılı olduğunu, belediyeciliğin AK Partinin işi olduğunu söyledi.

Büyükşehir Yasasıyla Yönetilemez Diyenler, Şimdi Bizde Yönetiriz Diye Nutuk Çekiyorlar

Büyükşehir yasasına karşı çıkan muhalefet partilerine de gönderme yapan Otgöz, “Büyükşehir yasasının yürütülemeyeceğini yönetilemeyeceğini söylemişlerdi. Ama şimdi çıktılar biz daha iyi yöneteceğiz diye nutuk çekiyorlar. Sizler 30 Mart’ta bize destek verin Ak Belediyecilik hizmetlerinin nasıl olduğunu sizlere gösterelim.”dedi. Otgöz’ün konuşmaları zaman zaman vatandaşların alkışlarıyla kesildi.

Daha sonra Arsa köyü Meydanında gerçekleştirilen mitingde konuşan Seydikemer Orman İşletme Müdürü Eşref Şen; “Birlik beraberlik içerisinde çıktığımız bu hizmet yolunda yine birlik ve beraberlik içerisinde ilerliyoruz. Adaylık Yakup başkanımıza nasip oldu, biz de Yakup başkanımızın her zaman arkasındayız.  Seydikemerimiz yeni bir ilçe olması nedeniyle çok büyük hizmetlere ihtiyaç var.  Bu hizmetlerde ancak Ak Parti belediyeciliğinin olması durumunda gerçekleşebilir.”dedi.

Seydikemer İlçesinin dağınık bir yüz ölçümüne sahip olması ve en ucra mahallelerin uzak olmasına da değinen Şen, “Bu görevin gerçekten zor olduğunu ancak ve ancak Merkezi Hükümetin desteğini alacak bir başkanın gelmesiyle hizmetlerin daha hızlı bir şekilde daha iyi bir şekilde gelebileceğini ifade ederek belediyeciliğin, dünyanın da bildiği gibi Ak Partinin işi olduğunu söyledi.

Otgöz, Efendilik Yapmadık, Hizmetkarlık Yaptık

Yağan yağmura rağmen miting coşku içinde geçerken, vatandaşlara kendini tanıtan Otgöz, 25 yıldır siyasetin içinde olduğunu, üst üste 25 yıldır sandıklardan galibiyetle çıkmasının tek nedeninin, efendilik yapmayıp sadece ve sadece hizmetkarlık yapmaları olduğunu söyledi.

Seydikemer’in en kısa zamanda kalkınması ve modern bir şehir haline gelmesi için, Seydikemer’in Ak Parti belediyeciliğiyle tanışmasının gerektiğini vurguladı. Otgöz; “Belediyecilik işinin Ak Partinin işi olduğunu Türkiye’miz biliyor hatta Dünya biliyor. Merkezi hükümetin desteğiyle sizlere daha hızlı bir şekilde hizmetlerin sağlanacağına söz veriyorum.” dedi.

Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (3)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (4)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (5)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (6)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (7)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (12)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (13)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (14)_640x361 Otgöz, “Efendilik Değil, Hizmetkarlık Yaptık” (15)_640x361

 

 

507 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle