Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ölüdeniz’den Keramettin Yılmaz’a Tam Destek

Erkan Ilik | 29 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Ölüdeniz’den Keramettin Yılmaz’a Tam Destek

Ölüdeniz Mitingi’nde “tam kadro” hazır bulunan CHP’den birlik mesajı verildi.

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ın Ölüdeniz Mitingi’ne Ölüdeniz halkı yoğun ilgi gösterdi ve sevgi gösterilerinde bulundu. Genciyle yaşlısıyla miting alanını dolduran belde sakinleri, kendi içlerinden çıkan adaylarını yalnız bırakmadılar ve “tam destek” sözü verdiler.

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün’le birlikte alana gelen Keramettin Yılmaz’a Ölüdenizliler büyük sevgi gösterisinde bulunurken, CHP de tam kadro alanda bir güç gösterisi yaptı ve birlik mesajı verdi.

Halkın yoğun katılımının yanında, CHP’nin eski belediye başkanlarından Özer Olgun, eski milletvekillerinden Sami Gökmen; CHP’nin eski ilçe başkanları Mustafa Akgün, Yusuf Ziya Hıra, şimdiki ilçe başkanı Emrah Doğu, Üzümlü belediye başkanı Önder Genç, CHP eski Fethiye Belediye başkan adaylarından Ahmet Çaçaron ve aile üyeleri, Atabey Akgün başta olmak üzere CHP’nin tüm önde gelen isimleri Ölüdeniz mitinginde yer alarak Keramettin Yılmaz’a desteklerini gösterdiler.

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün gösterilen ilgiden çok mutlu olduğunu söyleyerek projelerini anlattı ve hem kendisine hem de Keramettin Yılmaz’a destek verilmesini istedi.

Ölüdeniz Belediye Başkanı ve CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz da, Fethiye’nin her mahallesini ve köyünü gezerek halkla birebir buluştuğunu ve destek istediğini belirtti .”  Değerli Ölüdeniz halkının gösterdiği bu ilgi ve destek beni çok mutlu etti ve büyük güç verdi, beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum” diyen Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü:” Özellikle CHP’nin önde gelen isimlerinin burada yanımda olması, değerli büyüklerim Sayın Osman Gürün, Özer Olgun ve Sami Gökmen’in, eski ve yeni ilçe başkanlarımızın, parti yöneticilerimizin bugün burada hazır bulunarak destek vermesi beni çok duygulandırdı ve heyecanlandırdı. Projelerimizle, Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışımızla Fethiyelilere layık bir başkan olacağıma söz veriyorum” dedi.

Gençlerden büyük destek_640x425 Halkın ilgisi_640x425 Halkın iligisi_640x425 Osman Gürün1_640x425 Osman gürün2_319x480 Ölüdeniz Halkın ilgisi_640x425 Sami Gökmen_640x425

 

615 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle