Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

“Ölüdeniz Evladına Sahip Çıktı”

Erkan Ilik | 28 Mart 2014 | Eğitim, Güncel, Siyaset A- A+

 

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında çok büyük ilgi görürken, Keramettin Yılmaz Ölüdeniz de yaptığı toplantıda yer yerinden oynadı yoğun ilgi oldu, coşkulu kalabalık meşaleler ile CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ı karşılayarak, bağrına bastı. Hisarönü ve Patlangıç Halkı ile bir araya geldi. Gittiği her yerde büyük bir coşku ve sevgi seli ile karşılanan Keramettin Yılmaz’ı vatandaşlar, 31 Mart’ta Fethiye Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini söylediler. “Ölüdeniz’ den Yılmaz’a oy çıkmaz” eleştirilerine en güzel cevap, Ölüdeniz Halkından gelirken; “CHP’de kavga var söylemleri” de Patlangıç Pazar Yeri Alanı’nda gösterilen birlik ve beraberlik görüntüsü ile yalanlanmış oldu.

Keramettin Yılmaz Meşaleler İle Karşılandı

Hisarönü Halkı, 10 yıldır güler yüzü ile kendilerine hizmet veren Başkanını bağrına bastı. Keramettin Yılmaz’ı Hisarönü’nde büyük bir kalabalık karşıladı. “Ölüdeniz seninle gurur duyuyor” sloganları arasında, meşalelerle tüm halkın ayakta alkışlarla karşıladığı Keramettin Yılmaz, en duygulu anlarından da birini yaşadı. “Ölüdeniz’ den Yılmaz’a oy çıkmaz” eleştirilerine ise en güzel cevabı yine Hisarönü’nde Ölüdeniz Halkı verdi.

“Bayramınız Kutlu Olsun”

1994-2004 yılları arasında iki dönem Ölüdeniz Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Oktay Sidekli, Hisarönü’nde gerçekleşen Halk Buluşmasında kısa bir konuşma yaptı. Sidekli, “Burada en çok duygulu olan benim. Çünkü Muğla’nın Büyükşehir olması ile birlikte, bir bebek, bir çocuk gibi büyüttüğümüz Ölüdeniz’i ne yazık ki elimizden aldılar. Bu böyle olmamalıydı.  Keşke Belediyemiz kalkmasaydı da demokratik bir çerçeve de yine karşı karşıya gelip yarışsaydık” dedi ve Keramettin Yılmaz’ı göstererek, “Hayırlı olsun Başkanım. Bayramınız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Yılmaz, Ölüdeniz Halkı’ndan Helallik İstedi

Ölüdeniz Belediye Başkanı ve CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz ise, kendisi hakkında söylenilen, “Ölüdeniz’ de Keramettin Yılmaz’a oy çıkmaz” eleştirilerine cevap vererek, “Siz değerli komşularıma beni yalnız bırakmadığınız için, Ölüdeniz’ de yanında kim varmışı, gösterdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim” dedi. Yılmaz, tüm Ölüdeniz Halkından helallikte isteyerek, “Özellikle Ölüdeniz’ de çok güçlü bir oyla birinci parti lütfen beni yapınız. Boynumu eğdirmeyin. Tüm Ölüdenizlilere hakkımı helal ediyorum, sizde bana hakkınızı helal edin” diye konuştu.

“Bu Kez Başaramayacaksınız”

Hisarönü’nde gerçekleşen büyük karşılamanın ardından Patlangıç Pazar yeri Alanı’nda vatandaşlar ile buluşan Keramettin Yılmaz’a gösterilen ilgi ve alaka burada da değişmedi. CHP Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu yaptığı açıklama ile,”CHP’de kavga var” söylemlerine Keramettin Yılmaz’ı sahneye davet edip, sarılarak cevap verdi. Doğu, “CHP’de kavga var yalanları ile Fethiye Belediyesi’ni kazanıyorlar. Ama şimdi bu siyasetin faşist varollarına buradan sesleniyorum. Bu sefer bunu başaramayacaksınız. 31 Mart sabahı biz Atatürkçü, Kemalist, Laik,Çağdaş bir Fethiye ile birlikte çalışacağız. Bunu hiç kimse engelleyemeyecek” dedi.

“Emeklerinizi Ziyan Etmeyeceğim”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz ise konuşmasında, “Kentimize yatırım yapmak isteyen kim gelirse doğru Belediye Başkanı’na gelir. Onun için yatırımcıları Fethiye’ye çekeceğiz. Fethiye’de yaptıracağımız her türlü yatırım bizim gençlerimize iştir, aştır. Bu çok önemli” dedi. Keramettin Yılmaz, “Neden biz oy verdik Keramettin’ e” dedirtmeyeceğim. Sizleri pişman etmeyeceğim. Emeklerinizi ziyan etmeyeceğim. Belediye’nin parasını kendi paramdan daha kıymetli kullanacağıma söz veriyorum. Allah haram lokma yedirmesin diyorum” diyerek sözlerine devam etti.

“Allah’a Şükür Alnım Ak”

Yapacağımız ihaleleri sizlerin gözü önünde, kameraların gözü önünde yapacağız diyen Yılmaz, “Ulusal ihale açarak, Türkiye’den her kim gelirse gelsin, katılsın. Bizim işimizi en iyi, en güzel, en kısa zamanda, en ucuza kim yaparsa ona vereceğiz. Torpil diye bir şey bizde yok” dedi. Keramettin Yılmaz, “14 ay oldu aday olalı. Dediler ki, “Sen ne yapıyorsun. 14 ay biter mi? Senin şununu bulurlar, bununu bulurlar, yıpratırlar”. Dedim Allah’a şükür alnım ak, Fethiye büyüyor 14 ay bile yetmedi sizler ile buluşmak için” ifadelerini kullandı. CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “Eski Fethiye’yi restore edeceğiz, turizme katkıda bulunacağız. Sevdiğiniz türkücüleri getirip hep beraber eğleneceğiz” diyerek sözlerine devam etti ve Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında Seçim Ofisi’nde olacaklarını söyleyerek, Saat 14.00’da Milletvekili Tolga Çandar’ın konserine tüm vatandaşları davet etti.

“Sizlere Eşimi Emanet Ediyorum”

“Ben sizlere Eşimi emanet ediyorum” diyen Keramettin Yılmaz’ın Eşi Ümit Yılmaz’da, O sizin gerçekten evinizden biri. Oğlunuz, kardeşiniz. Gezerken o kadar çok sarılıp, öpen oluyor ki. Diyorum ki; kendi oğullarından olduklarını anladılar. Ondan sarılıp öpüyorlar” diye konuştu.(FG)

 

Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (1)_640x427 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (2)_640x427 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (3)_640x427 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (4)_640x425 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (5)_640x425 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (6)_319x480 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (7)_640x425 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (8)_640x425 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (9)_640x480 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (10)_640x425 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (11)_640x425 Yılmaz Allah'a Şükür Alnım Ak (12)_640x425

919 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle