Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Nursel Özdemirin Engellileri Kartalgöz’de

admin | 08 Eylül 2011 | Güncel A- A+

     Zihinsel ve bedensel engelli çocukların özel eğitim aldığı Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim Okulu’na devam eden çocuklar; eğitmenleri, yakınları ve okul yetkilileri ile birlikte Fethiye Kartalgöz Göz Hastalıkları Merkezi’ni ziyaret ederek hem göz muayenelerini gerçekleştirdiler hem de tam donanımlı bir göz merkezini gezerek bilgi alma fırsatı buldular. Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim Okulu Müdürü Salih Dündar ve ekibiyle birlikte merkeze gelen öğrenciler, Fethiye Kartalgöz Halkla İlişkiler Sorumlusu Eylem Çukuryurt ve hastane personeli tarafından karşılanarak ağırlandılar. Fethiye Kartalgöz’e gelen öğrenciler; hem göz sağlığı kontrollerini gerçekleştirdiler hem de farklı bir deneyim yaşayarak sosyalleşme imkanı buldular.

     Fethiye Kartalgöz Kurumu Halkla İlişkiler Sorumlusu Eylem Çukuryurt bu özel ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bugün merkezimizde zihinsel ve bedensel engelli öğrencilerin göz sağlığı kontrollerini gerçekleştirmiş olmaktan kurumum adına mutluluk duyuyorum. Kartalgöz ailesinin bir parçası olmak, böylesine duyarlı işbirlikleri gerçekleştirmek ve insan sağlığına bir parça da olsa katkı sağlamak gurur verici. Nursel Özdemir Özel Eğitim Okulu çocukları çok özel ve güzel ellere emanet edilmiş özel çocuklar. Bu tür çalışmalarımız bundan sonraki dönemde de devam edecektir. Fethiye Kartalgöz Göz Hastalıkları Merkezi insana, topluma fayda sağlayacak tüm işbirliklerine açıktır. İnsan sağlığına hizmet vermek, katkıda bulunmak ve bunu en doğru biçimde gerçekleştirmek bizim görevimiz. Geldikleri için teşekkür ediyorum.”dedi.

     Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim Okulu Müdürü Salih Dündar ise, “çocuklarımız daha önce diş taraması, işitme testi ve göz taramasından geçtiler. Gönüllü olan aileleri ve çocuklarımızı servisimizle getirdik. Kendi imkanlarıyla gelmeleri zor hatta vakitleri olmuyor bundan sonraki süreçte de bu tür etkinliklerimiz devam edecek. Kartalgöz yetkililerine çok teşekkür ediyoruz. Biz engellilerimizin engel durumlarını ortadan kaldırmak için sürekli olarak onların yanında yer almaya özen gösteriyoruz”dedi.

271 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,0004
EURO 9,5399
BIST 10,7040
ALTIN 463,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle