Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Nursel Özdemirden Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Erkan Ilik | 26 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Nursel Özdemirden Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Fethiye’nin başarılı ve saygın kurumlarından Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu ve psikolojik danışmanı Salih Dündar, kurum ortağı mali müşavir Ramazan Uysalcan ve beraberindeki mesai arkadaşlarıyla Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Ferah San ve Şube Müdürlüğü görevine atanan Ergün Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette Ferah San yeni açılan milli eğitim müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San “Sizlerin işleri zor. Umarım başarılı olursunuz. Göreve yeni başladım. Yapmamız gereken çok iş var. İşlerimiz oldukça yoğun ama bizler de sizleri de ziyaret etmek istiyoruz. Bizler de sizlere başarılar diliyoruz.”dedi.

Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon merkezi kurucusu ve psikolojik danışman Salih Dündar “Uzun yıllar devlet memurluğu yaptım. 5 yıl önce istifa ederek Fethiye Nursel Özdemir Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezini işletmeye başladık. 2013 yılının Ağustos ayının ortalarında ise yeni ilçemiz Seydikemer’de de bir rehabilitasyon merkezi açtık. Şu anda 163 öğrenci ve 16 personelle eğitim-öğretimimize devam ediyoruz. Bölgemiz oldukça dağınık olduğu için ilçemizin hemen hemen her yerine servisler göndererek öğrencilerimizi merkezimize getirip seanslarını veriyoruz. İş ve işlemlerde bizler de artık Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde olacağız.”dedi.(FG)

Nursel Özdemirden Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret (2)_640x360 Nursel Özdemirden Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret (1)_640x360

 

1014 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle