Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

Nursel Özdemir İle Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi İşbirliği Devam Ediyor

admin | 09 Ocak 2018 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

Nursel Özdemir İle Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi İşbirliği Devam Ediyor

            Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde eğitim alan bedensel engelli öğrencilerin İstanbul Çocuk Ortopedi Akademisi tarafından rutin kontrolleri yapıldı. Geçtiğimiz dönemde Prof. Dr. Muharrem İnan, Op.Dr. Ozan Ali Erdal ve Fzk. M. Zafer Pınarer tarafından ameliyata alınan öğrencilerin, operasyon sonrası durumlarına bakılarak tekrardan değerlendirildi. Durumlarının çok daha iyiye gittiğini belirten uzmanlar ailelere ve kurum fizyoterapistlerine bilgi verdiler.

            Prof. Dr. Muharrem İnan çocukların durumlarının gayet iyi olduğunu ve düzenli fizik tedavi seanslarıyla çok daha iyi olacağını belirterek Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezi fizik tedavi uzmanlarına ve kurum sahibi Salih Dündar’ a teşekkür etti. Fzk. M. Zafer Pınarer’ de Nursel Özdemir ekibiyle koordineli olarak çalışıyoruz. Operasyon sonrası öğrencilerin durumlarını görmek için geldik. Nursel Özdemir’ de eğitim alan ilk kez muayene ettiğimiz öğrencilerde oldu. Öğrencilerin durumlarını kurum fizik tedavi uzmanlarıyla analiz ederek çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Prof. Dr. Muharrem İnan bazı öğrencilerin yaşı gereği operasyona ihtiyacı olduğuna karar verdi. Operasyon öncesi ve sonrası aileleri bilgilendirerek yapılması gerekenleri netleştirdik. İlerleyen dönemlerde yine muayeneler için geleceğiz. Nursel Özdemir’in kurum fizik tedavi uzmanlarının ilgisi ve kurum sahibi Salih Dündar’ ın bizlere olumlu yaklaşımları için çok teşekkür ederiz” dedi.

            Nursel Özdemir kurumlarından Salih Dündar ise şunları ekledi: “Öğrencilerimiz için maksimum verim elde etmek istiyoruz. Çalışmaların daha kaliteli geçmesi ve öğrencilerimizin daha ileri beceri seviyelerinde hayatlarını idame ettirmeleri bizler için oldukça önemli. Bedensel engelli öğrencilerimizin bazı durumlarda operasyona ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu konuda kurum olarak bizleri ortopediatri çocuk akademisiyle tanıştıran başta Ayhan Nurcan olmak üzere değerli doktorlarımız Prof. Dr. Muharrem İnan, Op.Dr. Ozan Ali Erdal ve Fzk. M. Zafer Pınarer’ e teşekkür ederiz. İlerleyen dönemlerde yeniden bir araya gelmeyi planlıyoruz” dedi.

Haber Merkezi

1049 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2777
EURO 9,7756
BIST 1,1748
ALTIN 497,95

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle