Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Nif Ve Koru Köylerinde Meydanlar Saatcı İçin Doldu

Erkan Ilik | 21 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Nif Ve Koru Köylerinde Meydanlar Saatcı İçin Doldu

15 yıldır Fethiye’de yaptığı hizmetlerle ilçede değişim ve gelişim rüzgârı estiren Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Başkan Adayı Behçet Saatcı, köylerde de ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Saatcı, Nif ve Koru köylerinde vatandaşlarla buluştu. Nif köyünde meydanı dolduran vatandaşlarla sohbet havasında toplantı gerçekleştiren Saatcı, köylerin sorunlarını ve yapılması gereken çalışmaları meydanı dolduran yoğun kalabalığa anlattı. Başkan Saatcı’nın iki köyde de vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandığı görüldü.

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Nif ve Koru köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Gittiği her köyde olduğu gibi Nif ve Koru köylerinde de, Başkan Saatcı’ya sevgi seli yaşandı. Fethiye’de yaptığı hizmetler, son dönemdeki olaylara karşı duruşu ve köylerin sorunlarına olan hâkimiyeti ile her kesimden vatandaşların gönlünü fetheden Saatcı, Nif ve Koru’da da halkla buluştu.

“Şuraya ya da buraya bağlı olmakla adam olunmuyor”

Nif köyünde vatandaşlara seslenen Saatcı, “Biz 15 yıldır Saygıdeğer Fethiyeliler ile hizmet etmeye çalıştık. Yakından iyi kötü tanıyorsunuz, Fethiye’ye geliyorsunuz. Biz hiçbir ayrımcılık yapmamaya çalıştık. Meclis listemize bakarsanız, bizim içerimizde herkesi kucaklayan, herkesin kendisinden bir şey bulacağı arkadaşlarımız var. Siyasi parti farklılığı olabilir, mezhep farklılığı olabilir, farklı ırklardan olabiliriz. Bizim ortak özelliğimiz eşref-i mahlukat olmamız. Yani Allah-ü Teâla’nın yarattığı en şerefli kul olmamız. Bizim için ölçü budur. Peygamber efendimizde şunu söylemiş. ‘Ümmetimin birbirinden üstünlüğü sadece takvadadır’ Şuraya ya da buraya bağlı olmakla adam olunmuyor. Siyasi parti mensubiyeti hiçbir zaman toplumda belirleyici unsur değildir. Belirleyici unsur, karakterdir, duruştur, aile yapısıdır, yaptığın işte başarıdır, ailenle sürdürdüğün hayattır. Bizim için ölçü budur” dedi.

“Vefa borcumuz bir oydur”

Saatcı’nın konuşmasından sonra emekli öğretmen Elif Özdemir söz aldı. Vatandaşlara seslenen Özdemir, “Biz başkanımızın çalışmalarını iyi biliyoruz. Başkanımızı takdir ediyoruz. Bu sevgimizi göstermek için, vefa borcumuz olan bir oydur” dedi.  Başkan Saatcı, Nif’in ardından Koru köyü sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Saatcı Koru köyünde de vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. (FG)

435 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle