Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Mutlu Kadınlar Coştu

Erkan Ilik | 10 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Mutlu Kadınlar Coştu

Fethiye Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen Mutlu Kadınlar toplantısında Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç’i ağırladı. Ovacık Grand Üçel Otel’de düzenlen programa sanatçı Orhan Çakmak şarkılarıyla katıldı.

Ak Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanlığını devralan Av. Karaca Özmen Balcı, ilk sınavını başarıyla verdi. Salonu hıncahınç dolduran 2000 kadın 4 saat boyunca büyük bir coşku yaşadılar. Programa Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, İlçe Başkanı Kadir Saruhan da katıldı. Kadın Kolları Başkanı Balcı, programa emeği geçen herkese ve katılan tüm kadınlara teşekkür ederek, kendisini yalnız bırakmadıkları için minnetlerini dile getirdi. Programda bir konuşma yapan Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa ise, Antalya Milletvekili Gökçen Enç’i özellikle Fethiye’ye getirdiğini, çünkü kendisinin teşkilatın en tabanından gelen biri olarak, hem kişilik hem yaşantı, hem siyasi kimliği ile tam bir rol model olduğunu düşündüğünü söyledi. Fethiye Fethiye olalı bu kadar seçkin kadını bir arada görmemiştir diyen Ali Boğa, seçimlerin kaderini Türk kadınının belirleyeceğini söyleyerek, kapı kapı çalışmalarını rica etti.

Yoğun alkışlar arasında konuşma yapan Gökçen Enç ise, Antalya’daki çalışmalarından bahsederek seçimlerin bir teşkilatçılık işi olduğunu, sandıkların çok önemli olduğunu ve her bir sandığa sahip çıkılması gerektiğini söyledi. Aile yaşantısının çok önemli olduğunu, çocuklarımızla, eşlerimizle ilişkileri iyi yönetmemiz gerektiğini söyleyen Enç, öbür taraftan siyasi çalışmalarda kadınların önemine değinerek, Fethiye’de değimin başlaması gerektiğini ve bunun ancak bu değişimi gerçekten isteyen kadınlarla olabileceğini ifade etti.

Sanatçı Orhan Çakmak’ın şarkı ve türküleriyle coşan ak kadınlar 4 saat boyunca coşkuyu elden bırakmadılar. Bu kadar kalabalık bir kadın grubunu ilk defa bir arada gördüklerini ve bunun teşkilata ve Başbakana bağlılığın göstergesi olduğunu söyleyen katılımcılar Kadın Kolları Başkanı Karaca Özmen Balcı’ya program için teşekkür ederek desteklerinin devam edeceğini söylediler.(FG)

Mutlu Kadınlar Coştu (1)_640x381 Mutlu Kadınlar Coştu (2)_640x351 Mutlu Kadınlar Coştu (3)_640x393 Mutlu Kadınlar Coştu (4)_640x374 Mutlu Kadınlar Coştu (5)_640x309 Mutlu Kadınlar Coştu (6)_640x343

507 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle