Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Mustafa Selçukoğlu’ndan Muhteşem Konser…

Erkan Ilik | 17 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’nin sevilen seslerinden Mustafa Selçukoğlu, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi 10. Yıl etkinlikleri kapsamında muhteşem bir konser verdi. Geniş repertuarının yanı sıra esprili tavırları ile dinleyenlerin beğenisini kazanan genç şarkıcı; Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, pop ve özgün müzikten seçkin eserleri seslendirdi.

Söylediği şarkılarının yanı sıra tiyatrocu kimliği ile Fethiye halkının beğenisini kazanan Mustafa Selçukoğlu, unutulmaz bir konsere daha imza attı. Belediye Kültür Merkezi’nde Ramazan sahneye çıkan Mustafa Selçukoğlu, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Her tarzdan sevilen eserleri başarılı bir şekilde yorumlayan genç şarkıcıyı, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve eşi Nesrin Saatcı da dinledi.

“İnşallah Güven Ve Sağduyu Devam Eder”

Şarkılarını zaman zaman dinleyenlerin arasında söyleyen Mustafa Selçukoğlu, hareketli ve samimi tavırları ile de alkış aldı. Hareketli türkülerde dinleyenleri bol bol oynatan Selçukoğlu, bazı şarkılarını kendisini dinlemeye gelen sevenleri ile birlikte söyledi.

Program sonrasında sahneye davet edilen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Burada yapılan etkinliklerde çok büyük fedakârlık gösteren çalışma arkadaşlarıma teker teker teşekkür ediyorum. İnşallah çok daha güzellerini yapacağız. Bakın bizim en keyif aldığımız iş ne biliyor musunuz? Burası olmasa, Muammer hocam olmasa belki bir Berna gelinimiz olurdu ama bu sahneye çıkamaz ve sanatını icra edemezdi. Mustafa’nın elinden tutmasak, Mustafa’yı bu noktaya getiremezdik. O yüzden bütün bunların olmasını sağlayan aslında sizlersiniz, biz değil. Siz emaneti bizlere teslim ettiniz, bizde sizlere mahcup olmamak için bunları yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bu karşılıklı güven ve sağduyuya dayanan ilişki devam eder. Hepinize saygılar sunuyorum” dedi.(FG)

konser başkan_640x362 mustafa selçukoğlu konser (1)_640x427 mustafa selçukoğlu konser (2)_640x427 mustafa selçukoğlu konser (3)_640x427 mustafa selçukoğlu konser (4)_640x427 mustafa selçukoğlu konser (5)_640x427

690 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle