Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Muhtarlar Esnaf Hastanesiyle Yemekte

Erkan Ilik | 14 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Muhtarlar Esnaf Hastanesiyle Yemekte

Fethiye Mahalle Muhtarları Özel Lokman Hastanesi’nin organizasyonu ile yemekte bir araya geldi.

Aymes Otel’de düzenlenen geceye muhtarlarımızdan katılım oldukça yüksekti. Yaklaşık 130 kişinin yer aldığı geceye Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken de katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Çalış bu organizasyonu gerçekleştiren Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’ ne teşekkürlerini iletti.

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu konuşmasında; hastanemizin yeni görüntüsünün sanki çok pahalı imajı verdiğini fakat kuruluşundan itibaren kar amaçlı bir işletme olmadığını, halkımıza kaliteli ve makul fiyatla hizmet vermeye çalıştığını,  bununda en net açıklaması olarak SGK’nın bize vermiş olduğu %200 katılım payını almayıp halen eski fiyatlar üzerinden devam ettiğini ifade etmiştir.

Keyifli bir akşam geçiren muhtarlarımıza,  Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi tarafından hazırlanan hediyeler görevliler tarafından takdim edildi.(FG)

esnaf hastanesi muhtarlar yemek (1)_640x480 esnaf hastanesi muhtarlar yemek (2)_640x480 esnaf hastanesi muhtarlar yemek (3)_640x480 esnaf hastanesi muhtarlar yemek (4)_640x480

427 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7660
EURO 10,3245
BIST 12,0573
ALTIN 493,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle