Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Muhalefet Belden Aşağı Vurmaya Başladı….

Erkan Ilik | 29 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Seçimlere sayılı günler kala, muhalefet belden aşağı vurmaya başladı. Kendisini avukat olarak tanıtan kimliği belirsiz bir kişi, tüm belediye çarşısı esnafını arayarak, haklarında belediye tarafından icra takibi başlatıldığı bildirdi. Paniği kapılan esnaf belediyeyi aradı, olayın yalan olduğu anlaşılınca, belediye avukatları inceleme başlattı. Olaya şaşıran esnaf, Başkan Saatcı’ya karşı yapılan belden aşağı muhalefete isyan etti.

Seçime sayılı günler kala Fethiye Belediye Çarşısı’ndaki esnafları arayarak kendini avukat olarak tanıtan bir kişi aidatları ödemedikleri gerekçesiyle iş yerleri hakkında icra süreci başlatacağını söyledi. Hangi kurum adına çalıştığı hakkında bilgi vermeyen avukat esnaflara, “Dosyalarınız önümde, ya parayı ödersiniz. Ya da icra kapınızda” dedi. Esnaflara birde telkinde bulunan avukat, isterlerse belediyeyi mahkemeye verebileceklerini belirterek, sorunun kaynağı olarak Fethiye Belediyesi’ni işaret etti.

Paniğe kapılan esnaflar önce çarşı yetkilileri, ardından da Fethiye Belediyesi’yle görüştü. Haklarında belediye tarafından mahkemeye sunulmuş herhangi bir icra takibi olmadığını öğrenen esnaflar rahat bir nefes aldı.

Olayın seçim öncesi siyasi karalama için yapılmış olabileceğini anlatan Fethiye Belediye Çarşısı esnaflarından Pınar Nebioğlu Civan, aldıkları telefon karşısında kısa süreli panik yaşadıklarını ancak olayın belediyeyle görüştükten sonra açığa çıktığını söyledi. Avukatın hangi kurum adına çalıştığını tam olarak belirtmediğini ancak sürekli Fethiye Belediyesi’ni işaret ettiğini dile getiren Civan, “Çarşıdaki bütün esnafların aynı anda aranması ve ‘icraya veriliyorsunuz’ denilmesi bana normal gelmedi. Ben bu olarak mevcut belediye başkanımıza yönelik küskünlük yaratmak için yapılmış bir hareket olduğunu düşünüyorum.” dedi.(FG)   Muhalefet Belden Aşağı Vurmaya Başladı... (1)_640x427 Muhalefet Belden Aşağı Vurmaya Başladı... (2)_640x427 Muhalefet Belden Aşağı Vurmaya Başladı... (3)_640x427

670 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle