Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Muğlalılar Derneği’nden teşekkür plaketi…

admin | 16 Şubat 2012 | Güncel A- A+

İstanbul’da kurulu olan Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği Fethiyespor’un gösterdiği başarı ve Muğla’nın tanıtımına sağladığı katkı nedeniyle Başkan İsmail Öztürk’e plaket verdi. Derneğinin kuruluşunun 20.yıldönümü dolayısıyla düzenlenen geceye beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Mehmet Suri ve Nurkaya Gündoğdu ile birlikte katılan Başkan Öztürk, derneğin yetkililerine Fethiyespor’un İstanbul bölgesindeki maçlarda yaptığı etkinliklerden dolayı teşekkür etti. Gecede öğrencilere verilen burslarda kullanılmak üzere Fethiyesporlu oyuncuların imzaladığı Fethiyespor forması ile Milas halısı açık arttırma ile 20 bin TL’ye satıldı.

İstanbul’da kurulu olan ve Marmara bölgesindeki Fethiyespor maçlarına düzenledikleri organizasyonlar ve pankartları her zaman destek veren Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği, 11 Şubat 2012 tarihinde Moda deniz Kulübü’nde düzenledikleri gece ile 20. kuruluş yıldönümünü görkemli bir şekilde kutladı. Geceye katılan başkan İsmail Öztürk’e dernek tarafından Fethiyespor’un gösterdiği başarı ve Muğla’nın tanıtımına sağladığı katkı nedeniyle bir plaket takdim edildi. Gecede ayrıca

derneğe katkılarından dolayı Fethiyespor Kulübü yönetim kurulu eski üyelerinden Hüseyin Suri’ye de plaket verildi.

Geceye; Muğla Milletvekilleri Yüksel Özden ve Ali Boğa, Muğla Valisi Fatih Şahin, Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk ile yönetim kurulu üyeleri Nurkaya Gündoğdu, Mehmet Suri, Hüseyin Suri ve çok sayıda davetli katıldı. Fethiyeli genç yeteneklerden İTÜ Konservatuar öğrencisi Emin Karadayı da söylediği Muğla türküleri ile geceye renk kattı.

Dernek Genel Sekreteri Mustafa Ertürk gecede yaptığı konuşmada Fethiyespor’un Muğla için ne kadar önemli bir değer olduğunun bütün Muğlalılar tarafından farkına varılmasını dilediğini ve sezon sonunda Fethiyespor’un şampiyon olacağına yürekten inandıklarını söyledi.

 

 

467 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9527
EURO 9,5066
BIST 10,6675
ALTIN 463,10

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle