Hoşgeldiniz  
................................................

“MUĞLA HİZMET AŞKINI BİZİMLE GÖRECEK”

Erkan Ilik | 25 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

“MUĞLA HİZMET AŞKINI BİZİMLE GÖRECEK”

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, “Bölgedeki halkımız hizmet aşkını bizimle görecek. Bütün partilere ve adaylara saygımız var hepsini seviyoruz ancak hiç kimse seçimi çantada keklik görmesin” dedi.

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Fethiye’de ziyaretlerde bulundu.

Harmandar ve beraberindekilerin bulunduğu parti otobüsünü AK Parti Fethiye Gençlik Kolları üyeleri, Çiftlik Kavşağı’nda karşıladı. Daha sonra Fethiye Belediye Başkan adayı Muhsin Eryılmaz’ın seçim bürosunu ziyaret eden Harmandar, bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Harmandar, gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlere bir ay kadar bir süre kaldığını, ülkenin her yerinde ise AK Parti rüzgarı estiğini söyledi.

Muğla’nın büyükşehir olması dolayısıyla farkı bir heyecan yaşandığını belirten Harmandar, 2 Mart’ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Muğla’ya geleceğini bildirdi.

Harmandar, Başbakan Erdoğan’ın daha önce yaptığı ziyarette de Muğla’ya sahip çıkılmasını istediğini belirterek, “Bölgedeki halkımız hizmet aşkını bizimle görecek. Muğla’nın bütün ilçeleri AK Parti’nin hizmet anlayışına susamış durumda. Muğla, 30 Mart’ta büyük bir zaferle bu seçimden çıkacak. Bütün partilere ve adaylara saygımız var hepsini seviyoruz ancak hiç kimse seçimi çantada keklik görmesin. Muğla’mız başta olmak üzere tüm ilçelerde halkın büyük bir teveccühü var. Bütün ilçelerimizde iddialıyız, hepsinde seçimi kazanacak güçteyiz. Bütün adaylarımız nitelikli ve doğru şekilde seçildiler” dedi.

Eryılmaz ile aynı köyden olduklarını hatırlatan Harmandar, aynı hizmet aşkına sahip olduklarını ifade etti. Harmandar, “AK Parti’li adaylar halka efendilik ya da ağalık yapmak için değil, hizmetkar olmak için aday oldu” ifadesini kullandı.

“30 MART’TA FETHİYE’DE DEĞİŞİM BAŞLAYACAK”

Eryılmaz ise 30 Mart’tan itibaren hem Muğla’da hem de Fethiye’de bir değişim başlayacağını söyledi.

Muğla bölgesinde bugüne kadar altyapı konusunda çok ciddi eksiklikler olduğunu anlatan Eryılmaz, Türkiye ortalamasına bakıldığında Muğla olarak çok geride olduklarını, halkın bunun farkına varmaya başladığını belirtti. Eryılmaz, güçlü bir hükümet ve iktidar olduğunu, Muğla ve ilçelerinin bu nimetlerden daha fazla istifade etmesi için 30 Mart’ta yetkiyi kendilerine vermesini isteyerek, şöyle konuştu:”5 yıl önce derelerin ıslahı konusunda Mut Deresi’nin sözü verildi. Bugün geldiğimiz noktada 13 milyon liralık yatırım Fethiyelilerin hizmetine sunuldu. Ayrıca 5 yıl önce Telmessos Antik Tiyatrosu’nu kültür turizmine kazandırmak için hükümetimiz tarafından restore ediliyor. Biz bu hizmetlerin devamını getirmek istiyoruz. Hem Fethiye’mize hem Muğla’mıza hizmetleri akıtalım. Körfezin temizliği konusu var. Bunun belediye ile yapılma imkanı yok, kendimizi aldatmayalım. Biz bunu hükümetimiz kanalıyla yaptırarak bunu da Fethiye’mize kazandıracağız. Daha sonra ise kurvaziyer iskelesini getirdiğimizde, yeni yat marinasıyla ile bütün ilçemiz bundan istifade edecek. Buraya dünya insanı akın akın gelsin istiyoruz.”

PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİLER

Harmandar ve partililer konuşmaların ardından Pazaryeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Yaklaşık 2 saat boyunca pazaryerindeki tüm pazarcıları tek tek gezen Prof. Dr. Harmandar pazarcılardan ve Pazar yapmaya gelen vatandaşlarla sohbet etti. Pazaryerinde eli sıkılmadık hatırı sorulmadık pazarcı bırakmayan Harmandar ve ekibi, pazarcıların ve vatandaşların nabzını sokakta tuttu. Prof.Dr. Mansur Harmandar ve ekibi kendilerine gösterilen ilgiden de oldukça memnun kalarak pazardan ayrıldılar.

Harmandar pazar ziyaretinin ardından Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda Harun Üzer’e ait hat ve kaligrafi sergisini ziyaret etti. (FG)

Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (14)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (13)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (12)_320x480 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (11)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (10)_320x480 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (5)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (6)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (7)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (8)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (9)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (4)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (3)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (2)_640x427 Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye Ziyareti (1)_640x427

427 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle