Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Miniklerin Fethiyespor Tutkusu…!

Erkan Ilik | 27 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Miniklerin Fethiyespor Tutkusu…!

Fethiye Kaya köyü Kaya İlköğretim Okulu öğrencilerindeki Fethiye spor tutkusu ve coşkusu büyükleri aratmayacak türden. Karne sevinçlerini Fethiyespor futbolcuları ile paylaşmak ve onlarla beraber olmak isteyen ilköğretim öğrencilerinin taleplerine, Fethiyespor futbolcuları aynı duygularla karşılık verdiler.

Kayaköyü İlköğretim Okulu öğrencileri karnelerini alır almaz soluklarını Fethiyespor Kulübü`nde aldılar.

Büyük sevgi duydukları Fethiyespor`lu futbolcu ağabeylerini karşılarında gören miniklerin heyecanları ve sevinçleri görülmeye değerdi. “Fethiyespor sen bizim her şeyimizsin” sloganlarıyla Fethiyespor takımıyla beraber olan minikler; “Bu Pazar bizim için oyna” tezahüratlarıyla ağabeylerinden galibiyet sözünü de aldılar.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen, onlarla oyun oynayıp, tesisi, sahayı ve kulübü gezdiren futbolcular çocukların yoğun sevgi ve ilgisi karşısında moral depoladılar.

Kız çocuklarının futbol topu ile bütünleşmesi ve ağabeyleri ile paslaşmaları, çalım atma istekleri Fethiye’de ki bayanların futbola olan ilgisinin göstergesi olarak gelecekte Fethiye’den yetenekli ve istekli bayan futbolcuların çıkacağı sinyallerini veriyor.

İlköğretim öğrencilerinin kulüpten ayrılma saatinde ise oldukça duygulu anlar yaşandı. Hayran oldukları ve çok sevdikleri futbolcu ağabeylerinin yanlarından ayrılmayan küçükler, futbolcuları bırakmak ve onlardan ayrılmak istemediler. Tekrar bir araya gelme sözünü aldıktan sonra “En büyük Fethiyespor” tezahüratlarıyla kulüpten ayrılan miniklerin gözlerindeki parıltı ve coşku, Fethiye’de futbola olan ilgilinin en güzel göstergesiydi.

018 (1)_640x388 018_640x388 035_431x480 041_640x430

417 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle