Hoşgeldiniz  

MHP’den Başsavcıya hayırlı olsun ziyareti

admin | 11 Eylül 2011 | Güncel A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz ve Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Yener Ertürk, geçtiğimiz aylarda Fethiye’ye atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ergün Tokgöz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan MHP Fethiye İlçe Başkanı Gürbüz, ziyaretin Ramazan ayı ve Adli Tatil dolayısıyla geciktiğini söyledi.

Ziyarette konuşan MHP Fethiye İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz; “Aslında bu ziyaret daha önce gerçekleşecekti, fakat Ramazan ayı ve Adli tatil dolayısıyla biraz gecikmeli oldu. Hem Fethiye’deki göreviniz hem de Adli yılınızı kutlarız. Yeni görev yeriniz hayırlı olsun. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim” diyerek, Fethiye hakkında bilgiler verdi. Sohbet havasındaki ziyarette Gürbüz tüm Adliye personelinin yeni adli yılını da kutladı.

Ziyaret için teşekkür eden Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergün Tokgöz de adaletin bağımsız ve tarafsız olması gerektiğini söyledi. Gerçek adaletin sağlanması yönünde Fethiye Adliyesinde en ufak bir sıkıntının olmadığını ifade eden Başsavcı Ergün Tokgöz  “MHP Fethiye İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz ve Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Yener Ertürk adli yıl ve yeni atanmam dolayısıyla nezaket ziyaretinde bulundular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Fethiye ilçe sınırları içinde bu yıl adaletin sağlanmasında bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum. Fethiye güzel bir ilçe. Burada adaletin en iyi şekilde yürütülmesi için çalışacağız” dedi.

 

 

194 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4045
EURO 8,9619
BIST 10,1069
ALTIN 443,61

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle