Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

MHP Seçimlere Damga Vuracak; 25 Bin Kişilik Yıldızdoğan Konseri

Erkan Ilik | 11 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

MHP Seçimlere Damga Vuracak; 25 Bin Kişilik Yıldızdoğan Konseri
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Karaçulha’da düzenlemiş olduğu “Değişime Yürüyüş Gecesi”ne yaklaşık 25 bin kişi katıldı. Mustafa Yıldızdoğan’ın sahne aldığı geceye MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan, İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Seydikemer Belediye Başkan Adayı Erdal Eroğlu’da katıldı.
“Ülkücülük MHP’de olur”
Gecede sahne alan Mustafa Yıldızdoğan şarkılarıyla MHP’lileri coştururken zaman zaman ülkücülere seslenerek “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in de dediği gibi Türkiye’yi kalkındıracak olan tek siyasi hareket Milliyetçi Harekettir, Ülkücülük ise Milliyetçi Hareket Partisinde olur” dedi. Mustafa Yıldızdoğan’ın konuşması sloganlar ve ıslıklarla bölünürken yaklaşık 20 bin kişi hep bir ağızdan Mustafa Yıldızdoğan’ın şarkılarına eşlik etti.
“Sandıkta Cevap verin”
Gecenin ilk konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay yaptı. Cengiz Çay konuşmasında “30 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler seçimleri artık yerel seçimlerden çıkmış ülkenin geleceği için atılması gereken bir adım haline gelmiştir. Mevcut iktidar döneminde halkımızın çektiği sıkıntıları ve ülkemizin içinde bulunduğu kötü gidişata dur demek günüdür. İlçemizde son günlerde hiç birimizin hoşuna gitmeyen olaylar oluyor. Bu olaylar üzerinden nemalanmak isteyen kişilerin olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu duruma izin vermeyeceğiz. Hiç kimse ülkücüleri sokağa döküp siyaset yapamaz. Görüyoruz ki sokaklarda yaşanan olayları ülkücülerin üzerine yıkmaya çalışıyorlar. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu gergin süreci çok yakından takip ediyor ve hiçbir gencimizi bu provoke olayların içerisine katmıyoruz. Geçmiş dönemlerde biz bu olayları yaşadık. Kendimizi bu tür oyunların içerisinde bulduk. Ama biz gençlerimizi sokmayacağız. Elbet bir gün halk bu olayları kimin yaptığını, vatandaşı kimin yönlendirdiğini görecek ve sandıklarda onlara cevap verecektir. Burada bulunan halkımızdan konser sonrası doğruca evlerine gitmelerini sokaklardaki provoke olaylara karışmamalarını istiyorum. Lütfen sizden rica ediyorum kimsenin dolduruşuna gelmeyelim. Fethiye de birlik beraberliğimizi sokaklarda polisimize, askerimize taş atarak değil el ele verip 30 Martta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde oyumuzu Milliyetçi Hareket Partisine vererek Mehmet Üyük kardeşimizi başkanlığa getirerek onlara cevap verelim” diye konuştu.
“Değişimin Adresi Biziz”
Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük ise konsere katılan vatandaşlara yaptığı kısa konuşmada “Yaklaşık iki aydan bu yana seçim çalışmalarımız kapsamında Fethiye ilçemizin köylerini tek tek dolaşarak vatandaşlarımızın elini sıkarak ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Gittiğimiz her yerde halkımızın büyük teveccühü ve ilgisi karşılaşıyoruz. Vatandaşlarımız gittiğimiz her yerde artık ilçemizde ve ülkemizde yöneticiler konusunda bir değişikliğin şart olacağını dile getiriyorlar. Halkımızın söylediği değişimin adresi biziz, Milliyetçi Hareket Partisidir. Önce Allah’ımıza sonra da sizlere sığınarak bu yolculukta ilerliyoruz. Ve gördük ki halkımızda bizim samimiyetimize inanıp güvenerek bizlere teveccühlerini gösteriyorlar. Toplumumuzun her bireyin faydalanabileceği ve ilçemizin çağa ve teknolojiye uygun bir konuma gelmesi için çok güzel projeler hazırladık. Meclis üyesi listemizi seçkin kişilerden değil halkımızın içinden seçtik ve sizlerin oylarına sizlerin hizmetkarınız olabilmek için talibiz” dedi.(FG)

mhp mustafa yıldızdoğan konseri (225)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (224)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (212)_320x480 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (210)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (192)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (150)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (154)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (159)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (175)_320x480 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (178)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (149)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (135)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (121)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (92)_320x480 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (84)_320x480 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (68)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (77)_640x427 mhp mustafa yıldızdoğan konseri (57)_640x427

 

1298 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle