Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

MHP Büyükşehir Adayı Erdoğan Seçim Gezisi İçin Fethiye de

Erkan Ilik | 06 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

MHP Büyükşehir Adayı Erdoğan Seçim Gezisi İçin Fethiye de

MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet ERDOĞAN Fethiye’de Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor. MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet ERDOĞAN sabah saatlerinde geldiği Fethiye’de MHP Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay, MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet ÜYÜK, İl Genel Meclis Üyesi Coşkun TUTAL, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili tarafından karşılandı.

30 Mart Seçimleri AKP İktidarının ve Onlarla Kayıkçı Kavgası İçinde Olanların Güven Oylamasının Yapılacağı Bir Seçimdir. Seçim İrtibat Bürosunda (SİM) partililer ile buluşan ERDOĞAN burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Fethiye’nin Milliyetçi Hareket Partisi için önemine değinerek şunları söyledi: “Fethiye gibi güzel bir ilçemizde siz değerli hemşerilerimle birlikte olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim. Değerli Fethiye Belediye Başkan Adayımız Mehmet ÜYÜK ile birlikte Fethiye’de toplumun her kesimine hizmet götürecek bir belediyecilik anlayışını hemşehrilerimiz ile buluşturmak üzere onların huzuruna çıktık. Ülkemizin içinden geçtiği kritik sürecin 30 Mart yerel seçimlerini daha da önemli bir hale getirdiği ortadır. Bu sebepten dolayı 30 Mart günü sadece bir yerel seçim değil AKP iktidarının ve onlarla kayıkçı kavgası içinde olanların güven oylamasının da yapılacağı bir seçim olacaktır. O sebepten dolayı bizim vatandaşlarımızdan tek isteğimiz ne olursa olsun sandığa gitmeleri, kıymetli oylarını kullanmaları, kendini kaybetmiş ve artık tamamen zıvanadan çıkmış istismarcılardan hesap sormalarıdır. Milli hasletlerini sosyal hayatlarına yansıtması konusundaki hassasiyetlerini bildiğim Fethiyelilerin bu minvalde bir kez daha düşünerek oylarını kullanacağına inancım tamdır.”

Biz Gönlünüzü Bizlere Açmanızı, Evlatlarınızı Bağrınıza Basmanızı Arzuluyoruz. Erdoğan daha sonra Çiftlik Beldesine geçerek buradaki vatandaşlarla sohbet etti. Belde esnaflarını ziyaret ettikten sonra katıldığı kahve toplantılarında belde sakinlerinin sorunlarını dinleyen ERDOĞAN burada yaptığı konuşmada “Sizlerin huzuruna içinizden birisi olan, yıllarca sizlerin dertleriyle dertlenen, sizin yetiştirdiğiniz Mehmet ÜYÜK kardeşimle birlikte geldik. Ona sahip çıkacağınızdan, 31 Mart sabahı onu Fethiye Belediye Başkanı olarak görmek istediğinizden hiç şüphem yok. Biz gönlünüzü bizlere açmanızı, evlatlarınızı bağrınıza basmanızı arzuluyoruz.” dedi. Allah’ın İzniyle Çıktığımız Bu Yolda Sizlerin Duaları ve Desteğiyle Zafere Ulaşmamıza Az Kaldı

MHP Muğla İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Körçoban ve il yöneticilerinin de eşlik ettiği programına Kargı’ya geçerek devam eden ERDOĞAN ve Mehmet ÜYÜK burada da vatandaşlar ile buluştu. Buradaki konuşmasında Muğla Büyükşehir’de ve bütün ilçelerde MHP’nin adının artık 31 Martın galibi olarak anıldığını söyleyen ERDOĞAN; “Muğla’yı berber idare edeceğiz. Fethiye’de hep birlikte Fethiye için en iyi projeleri uygulayacağız. Allah’ın izniyle çıktığımız bu yolda sizlerin duaları ve desteğiyle zafere ulaşmamıza az kaldı.” dedi. (FG)

MHP Büyükşehir Adayı Erdoğan Seçim Gezisi İçin Fethiye de (2)_640x425 MHP Büyükşehir Adayı Erdoğan Seçim Gezisi İçin Fethiye de (3)_640x427 MHP Büyükşehir Adayı Erdoğan Seçim Gezisi İçin Fethiye de (4)_640x427 MHP Büyükşehir Adayı Erdoğan Seçim Gezisi İçin Fethiye de (5)_640x427 MHP Büyükşehir Adayı Erdoğan Seçim Gezisi İçin Fethiye de (6)_640x427

 

 

566 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle