Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Mete Ay, “Saatcı’nın Yanındayız”

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay, Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundu. Çalış bölgesinde yapılan hizmetlerden dolayı Saatcı’ya teşekkür eden Mete Ay, “Behçet Başkan belki de çok büyük oylar almadığı bir bölgeden, sağ sol ayrımı yapmaksızın bu kadar çok hizmet getirdi. Hizmetler yanı sıra sağcısı solcusu diye hiçbir şekilde ayrım yapmadı. Behçet Başkana teşekkür ediyor, yanında olduğumuzu ifade ediyorum” dedi.

Samimi ortamda geçen ziyarete Başkan Yardımcısı Metin Talaş da katıldı. Başkan Saatcı’nın sağcısı, solcusu demeden bölgeye hizmet getirdiğinin altını çizen Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay, “5 yıl çok hızlı geçti. Biz buradayız çünkü Behçet Başkanım sağ, sol demeden hatta çok büyük oylar almadığı bir bölgeye bu kadar çok hizmet getirdiği için, bizi mesai arkadaşlarım diyerek motive ettiği için kendisine teşekküre geldik. Umut ediyorum, başkanımızı hep burada, buradan daha da yukarılarda da göreceğiz. Çünkü biz hem dernek olarak hem de kişiler olarak başkanımla beraber çalışmaktan çok mutlu ve çok huzurluyuz. Ona güveniyoruz. En büyük etkenlerden birisi de, sağcısı solcusu diye ayırt etmeden bölgemizi kucakladığı için Behçet Başkanıma teşekkür ediyorum. Bunlara da vesile olan Metin kardeşime teşekkür ediyorum. Hizmetlerde Metin kardeşim de köprü oldu. Bizi anlatabildiği için ona da saygılarımı sunuyorum. Başkanımızın yanında olduğunu söylemek için buradayız” ifadelerini kullandı.

“Çalış İstedi, Biz Yaptık”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Saatcı ise, “Mete ve Metin kardeşim bizle beraber çalışmaya başladıktan sonra her problem bizim için özel oldu. Niye özel oldu? Çalış bizim gözbebeğimiz. Şimdi Ölüdeniz ve Göcek bize bağlandı ancak bağlanmadığı dönemlerde bizim turizm potansiyelimiz Çalış bölgemizdi. Çalış bizim kaşıkçı elmasımız. O yüzden Çalış’a önem vermeye çalıştık. Çalış’ın belli bir mesafe aldığını da ben gözümle görmekten keyif alıyorum. İnşallah bu birliktelik sadece Çalış bölgemizde değil, artık Fethiye’mize yeni bağlanan bölgelerle birlikte çok farklı noktaya gelecek. Övgülerine ve desteklerine teşekkür ediyorum” dedi.(FG)

Mete Ay, “Saatcı’nın Yanındayız” (1) Mete Ay, “Saatcı’nın Yanındayız” (2) Mete Ay, “Saatcı’nın Yanındayız” (3) Mete Ay, “Saatcı’nın Yanındayız” (4)

898 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle