Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Mehmet Üyük; Yılın En İyi Çıkış Yapan Siyasetçisi Seçildi.

Erkan Ilik | 28 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük 2013 yılının en iyi çıkış yapan siyasetçisi dalında birinci oldu. Üyük birçok rakibine fark atarak hem yüz yüze kamuoyu anketleri araştırmalarında, hem de SMS yoluyla yapılan anketlerle yüzde 41,5 oranında aldığı oy oranı ile açık ara birinci oldu. Bu sene 4.sünün düzenlendiği Geleneksel Likya Ödülleri kapsamında düzenlenen anketlerde, birbirinden farklı kategorilerde halkın oylarıyla ödüllere layık görülenler önemli bir organizasyonla buluştu. 4.sü düzenlenen Geleneksel Likya Ödülleri, halkın ilgisinin de çok yoğun olduğu bir organizasyonla yapıldı. Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen Ödül töreninde siyasetin,  iş dünyasının, ticaretin önemli simalarının yanı sıra Kamuoyunda çok etkin olan Sivil Toplum Kuruluşlarının da katıldığı heyecanlı ve renkli bir törene imza attı. Çok yoğun olduğu gözlenen salonun çoğunluğunun kadınlardan olması ayrıca dikkat çekti. Ödül organizasyonunu düzenleyen Sıddık Sönmez, “Üyük’ün iyi çıkış yaptığı sonucunu yüz yüze anketlerde görmüştüm, fakat SMS oylarıyla da birinci olması onu En iyi Çıkış yapan siyasetçi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.”dedi. Yüzde 41,5 oranında bir oyla birinci olan Üyük ödülünü alırken sevinçli olduğu gözlerden kaçmadı.

Üyük “Azerbaycanlı kardeşlerimize yapılan 26 Şubat 1992’de Hocalı katliamını unutmadık. Azeri kardeşlerimizin acılarını bizde yüreğimizde hissediyoruz. Biz Azerbaycan’la ayrı devletiz, aynı milletiz. Acılarımız bir. Biz büyük bir milletiz, Büyük Türk Milletiyiz, Ne Mutlu Türküm diyene’ diyerek sözlerini alkışlar eşliğinde bitirdi.(FG)

Mehmet Üyük; Yılın En İyi Çıkış Yapan Siyasetçisi Seçildi (1)_640x425 Mehmet Üyük; Yılın En İyi Çıkış Yapan Siyasetçisi Seçildi (2)_640x425

645 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle