Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Mehmet Tanır: Fethiye’ye Muhsin Eryılmaz Yakışır

Erkan Ilik | 12 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Mehmet Tanır: Fethiye’ye Muhsin Eryılmaz Yakışır

Fethiye denizi kucağında ninnilerle uyutan şehir. Sırtını Mendos dağına dayarken kendine bir başka güveni gelen şirin ilçemiz. Şehirli olduğu kadar bir o kadar köylü. Fethiye yaşamaktan keyif aldığım şehir, Fethiye en güzel hizmete layık.  45 yaşındayım. Fethiye’nin gelişimini çocukluğumdan beri takip ediyorum, Fethiye’ye hizmet eden devlet adamlarına, iş adamlarına, siyasetçilerine, sanatçılarına velhasıl herkese teşekkürleri bir borç biliyorum.

Fethiye’nin Sizce De Yeni Bir Ufka İhtiyacı Yok Mu?

Fethiye’nin Ak Parti belediyeciliği ile tanışma zamanı gelmedi mi? Şunu diyebilirsiniz. Biz mevcut belediye başkanından memnunuz. Ya da biz başka bir başkanla yola devam etmek istiyoruz. Hepsine saygı duyarım. Fethiye’de güzel de hizmet yapılmıştır. Ancak devletin imkanlarını Fethiye’ye aktaracak projeleri olan bir belediye başkanına da ihtiyaç yok mu? Mut deresi ıslahı yanlış hatırlamıyorsam 17,0000TL Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından gerçekleştiriliyor. Ciddi bir rakam. Pek çok bakanlıktan cevval ve girişimci bir başkan projeleri ile belediyenin imkanlarına bakanlıkların da imkanlarını katarak Fethiye’nin çehresini değiştirebilir.

Belediye başkan adaylarının hepsinin kendine göre özelliklerinin ve üstün taraflarını olabileceğini bir kenara koyarak, Fethiye’nin siyasi dengeleri nin değiştiğini görüyorum. Yukarda saydığım özellikleri taşıyan ve Fethiye’yi yeni bir geleceğe taşıyabilecek vizyona sahip olarak Muhsin Eryılmaz’ı görüyorum. ‘’FETHİYE’YE BAŞKAN OLARAK MUHİSİN ERYILMA Z YAKIŞIR’’ ‘’FETHİYEYE AK PARTİ YAKIŞIR ‘’diyorum.(FG)

 

 

 

458 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle