Hoşgeldiniz  
..................................................................................

MASTERLER SALON ŞAMPİYONASINDA EROL DOLU TÜRKİYE 3. OLDU

admin | 06 Şubat 2012 | Güncel A- A+

Türkiye Atletizm Federasyonunun 2012 yılı faaliyet programı gereğince İzmir’de 04-05 Şubat 2012 Cumartesi-Pazar günleri yapılan Masterler Kapalı Salon Türkiye Atletizm Şampiyonasında Erol Dolu 2012 yılı Türkiye üçüncüsü oldu.
Kırk yaş üstü sporcuların her beş yaş gurubuna ayrılarak gerçekleşen Türkiye Kapalı Salon Atletizm Şampiyonası İzmir’de Atatürk Stadının altında bulunan Kapalı Atletizm salonunda yapılan müsabakada Erol Dolu bronz madalya alarak döndü.
Masterler Türkiye Atletizm Kapalı Salon Şampiyonasında Erol Dolu müsabaka esnasında göğsünde ve sırtında kendisine destek olan Kumluova Belediyesinin ismini taşıdığını söyleyerek, ‘Kumluova Belediye Başkanı Sayın Alim Karaca’ya çok teşekkür ederim. Benim Türkiye Şampiyonasına katılmam için destek oldu.
Belediyelerin temel görevlerinden birisi de sporculara destek olmaktır. Türkiye’de birçok Belediye Atletizm gibi ferdi olarak yapılan spor dallarına destek olmaktadır. Bizler her ne kadar resmi olarak amatör sıfatlı sporcular olarak kabul edilsek de, günümüz dünyasında sporun tüm dalları profesyonel bir yapı içerisinde yönetiliyor.
Sporun temeli olarak kabul edilen Atletizm’de ferdi olarak yapılan bir spor dalı. Sporu temeli Atletizm olduğuna göre spor demek Atletizm demektir. Biz müsabakalarda başta Fethiye ilçesi olmak üzere tüm Muğla bölgesini temsil ediyoruz. Benim lisansında bölgesi Muğla Kulübü Ferdi yazıyor.
Daha önceki yıllarda bizlere başarılı olduğumuz zamanları Muğla valiliği ile Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü duyarlı davranıyordu. Atletizm’e duyarlı olmak gerekiyor. Bizler Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden de ilgi görmek istiyoruz. Çünkü Muğla bölgesi için Atletizm de alın teri dökmekteyiz’ dedi.

250 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9579
EURO 9,4930
BIST 10,6733
ALTIN 463,19

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle